Ideálny pre rodiny s deťmi

Hotel Gobor sa nachádza v malebnom prostredí Oravy na okraji obce Vitanová pri lyžiarskom stredisku Vitanová - Vrchdolinky, smerom k neďalekým termálnym kúpaliskám v Oraviciach.

Hotel Gobor Vám ponúka ubytovanie v útulných dvoj a troj lôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, toaletou, televízorom, telefónom, trezorom a WiFi internetom. Polovica izieb má balkón.

Dokonalý relax zažijete vo vitálnom svete priamo v zariadení (suchá bylinková inhalácia, parná mentolová inhalácia, rímsky kúpeľ, vodný svet). Nechýba ani odpočinková terasa.

Priamo v hoteli máte k dispozícii klimatizovanú reštauráciu s výbornou kuchyňou. V lete je v prevádzke letná terasa.

Vo voľnom čase si môžete zahrať stolný tenis, biliard (za poplatok), stolný futbal a iné spoločenské hry. Ak máte radi posilňovanie, využijete fitness priamo v hoteli.

Hotel ponúka vonkajšie ihrisko pre deti do 12 rokov s bezpečným gumeným povrchom. K dispozícii je aj vnútorný detský kútik. Disponuje aj zastrešeným parkoviskom pre ubytovaných hostí, v zime je k dispozícii lyžiareň s vykurovanou podlahou.

Lyžiarske stredisko Vitanová Vrchdolinky je vzdialené 200 m od hotela, rekreačná oblasť Oravice s termálnym kúpaliskom, aquaparkom a lyžiarskym strediskom 5 km. Blízkosť hraníc s Poľskom (Zakopané, Poľské Tatry - celoročne)a turistickej dediny Zuberec (skanzen, lyžovanie)ponúka ďalšie možnosti využitia počas pobytu u nás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá