Horský hotel vzdialený od mesta 7 km.

Hotel Fuggerov dvor je situovaný v krásnom horskom prostredí Starohorských vrchov, na samote uprostred hôr, v tesnej blízkosti (len 100 metrov) od udržiavanej zjazdovky lyžiarskeho strediska Selce - Čachovo. Ak túžite po dovolenke s dokonalým pokojom, zabezpečeným komfortom ubytovania v kombinácii s kvalitnými doplnkovými službami štýlovej reštaurácie, baru, kaviarne a wellness centra, srdečne Vás k nám pozývame. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok v okolí hotela si Váš pobyt môžete rovnako spríjemniť aktívnym oddychom pri hraní bowlingu, biliardu, stolného tenisu a futbalu. Zabaviť sa môžete aj na multifunkčnom ihrisku s možnosťou hrania tenisu, futbalu a volejbalu. Vaše ratolesti sa vyšantia na detskom ihrisku s prieliezkami, pieskoviskom, hojdačkami a trampolínou. Najmenších návštevníkov ale aj všetkých milovníkov zvierat zaujme taktiež naša mini-farma so zvieratkami ako aj možnosť vyskúšania jazdy na koňoch.

Dokonale zrelaxovať sa môžu ubytovaní hostia taktiež v relaxačných priestoroch wellness centra, ktoré je umiestnené v samostatnej časti hotela s prechodom do jeho ubytovacej časti. Zabudnite na akékoľvek starosti a ponorte sa do hotelového bazénu, vyskúšajte všetkých 5 druhov sáun (vlhkú, parnú, suchú, bylinnú a infra), vírivú vaňu (pre 6 osôb), rašelinový obklad či rôzne druhy masáží. Pripravený je tu pre Vás aj plavecký bazén, solárium, posilňovňa ako aj presklenná vyhliadková veža s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Hotel Fuggerov dvor ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktorých samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor so satelitným príjmom, rádio-budík a možnosť pripojenia na internet. Vybrať si u nás môžete spomedzi štrnástich 2-lôžkových izieb (z ktorých šesť disponuje možnosťou využitia jednej prístelky), troch 3-lôžkových izieb a troch dvojizbových apartmánov, vhodných pre pohodlné ubytovanie 4 až 5 osôb. Náročnejším hosťom radi ponúkneme ubytovanie v apartmáne, ktorý pozostáva z dvoch dvojlôžkových spálni, obývacej miestnosti s krbom a luxusnej kúpeľne s vaňou, toaletou a bidetom. Výhodou tohto apartmánu je rovnako samostatný vchod.

Hotel disponuje vlastnou štýlovou reštauráciou s krbom (s kapacitou pre 60 osôb), v ktorej sú ubytovaným hosťom podávané chutné tradičné jedlá slovenskej kuchyne. Priestory reštaurácie sú veľmi vhodné pre organizáciu rôznych osláv, firemných akcií a školení. Pre tento účel je v hoteli možnosť využitia priestorov baru, nachádzajúceho sa v oddelenej časti hotela ako aj priestrannej školiacej miestnosti s kapacitou 50 miest.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov