Rodinný hotel s kompletnými službami

Hľadáte ubytovanie priamo pri špičkovom lyžiarskom stredisku? Práve ste ho našli – náš horský Hotel Encián ***, ktorý sa nachádza v jednom z vyhľadávaných slovenských lyžiarskych stredísk na Slovensku - v Parku Snow Donovaly na Donovaloch.

Národný park Nízke Tatry, ktorý obkolesuje hotel, ponúka možnosti na cyklistiku, turistiku aj prechádzky. Spolu s deťmi si naplánujte výlet do Donovalkova alebo Habakúk – Dobšinského sveta miniatúr. K vyhľadávaným atrakciám patrí Vlkolínec, Špania dolina či Harmanecká jaskyňa. V zime si okrem lyží a snowboardov môžete užívať aj bežky na svahoch miestneho lyžiarskeho strediska.

Celoročne Vám ponúkame nadštandardné ubytovanie pre 72 osôb v Hoteli Encián ***. Ponúkame Vám tieto typy izieb:
- desať 2-lôžkových s manželskými posteľami,
- dve 2-lôžkové s oddelenými lôžkami,
- deväť 2-lôžkových s manželskou posteľou a jednou pevnou prístelkou,
- štyri 2-lôžkové s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami,
- jeden 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a prístelkou pre dve osoby na gauči.

Každá izba i apartmán má vo výbave televízor so satelitným príjmom, chladničku, minibar a telefón. V apartmáne využijete navyše obývaciu časť, kde je dizajnový krb, televízor so satelitným príjmom a gaučové sedenie. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, fénom a toaletou. V apartmáne je navyše vaňa. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše telo aj myseľ zregenerujete v našom luxusnom wellnesse s jacuzzi a saunou. Na prízemí Vám s radosťou poradíme na recepcii. Jedlá si môžete vychutnávať v reštaurácii s barom a terasou. U nás nechýba vonkajšie detské ihrisko, detský kútik aj prenájom bicyklov a kolobežiek. K benefitom hotela patrí kongresová miestnosť pre 25 až 50 osôb. K dispozícii je taktiež päť detských postieľok, lyžiareň so sušičmi a úschovňa bicyklov. Parkovanie priamo pri hoteli je zdarma. Tešíme sa na Vás.