Kvalitné a lacné ubytovanie v Brezne

Hotel Ďumbier nájdete na Horehroní priamo v centre mesta Brezno. Svojím hosťom ponúka kvalitné ubytovanie vo vynovených priestoroch hotela, reštauračné a kongresové služby.

Naši hostia si môžu vybrať ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, televízorom a WiFi pripojením až v štyroch cenových kategóriách. Od turistickej kategórie (od 10,-€/os/noc), cez izby vhodné pre obchodných zástupcov (od 16,-€/os/noc, izba 25,-€/ noc) až po nadštandartne vybavené izby (od 30,-€/izba/noc). Pre náročnejších hostí sú pripravené aj izby apartmánového typu (85,-€/izba/noc) s vlastnou kúpeľňou a kuchynkou. Samozrejmosťou je parkovanie, recepcia a doplnkové služby.

Počas pobytu si môžete príjemne posedieť v exkluzívnom prostredí najväčšej kaviarne v meste, ktorá Vám poskytne jedinečný pohľad na námestie mesta, s najširšou ponukou káv a čajov v Brezne. Radi Vám zabezpečíme raňajky či polpenziu.

V reprezentačných priestoroch hotela ponúkame organizovanie kongresov, firemných akcii, seminárov, plesov, svadieb, stužkových a iných spoločenských akcii. Navyše si u nás doprajete masáže, kadernícke služby, manikúru, pedikúru a kozmetiku.

Hotel Ďumbier je vhodným hotelom pre rodiny s deťmi, ktoré si radi vychutnávajú aktívny odpočinok, no zároveň aj pre strávenie pobytu počas vašej pracovnej cesty či obchodného stretnutia. Personál hotela sa vždy rád postará o Vaše pohodlie počas celého pobytu. Tešíme sa na Vás v Brezne.