Luxus v country štýle ( tenis, bowling)

Hotel Country Saloon je situovaný v peknej obci Belá v okrese Žilina, v Malej Fatre len 5 km od známej Terchovej.

Hosťom poskytujeme ubytovanie v 30 samostatných izbách kategórie Standard a Lux a v jednom apartmáne (vhodnom až pre 4 osoby). K dispozícii je tiež jedna izba pre imobilných hostí. Pre najmenších sú k dispozícii aj dve detské postieľky. V každej izbe je balkón prípadne vikiér, rádio, televízor, satelit, chladnička a minibar. V celom hoteli je zaistené pripojenie na internet. V hoteli sa nachádza trezor, miestnosť na ukladanie lyží a bicyklov. Na prízemí hotela je umiestnená rovnako klimatizovaná kongresová miestnosť s kapacitou 40 miest, vhodná na usporiadanie konferencií a školení. Prístup do hotela je bezbariérový.

Hoteloví hostia majú možnosť odreagovať sa pri hraní tenisu na tenisových ihriskách alebo v tenisovej hale. Skvele oddýchnuť si môžu aj v priestoroch wellness centra s vírivkou, fínskou saunou a drevenými kúpacími kaďami.

V štýlovej reštaurácii s charakteristickou výzdobou pripomínajúcou éru Divokého západu Vám ponúkame jedlá medzinárodnej aj slovenskej kuchyne. Kapacita reštaurácie je 120 miest, samostatný salónik má kapacitu 14 miest, horná časť s barom (zábavné centrum) má 34 miest. V letných mesiacoch môžete využiť priestrannú terasu s kapacitou ďalších 90 miest, naopak v zime je pôžitkom posedieť si pri veľkom krbe. Pre deti je tu pripravený detský kútik ako aj detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a šmýkačkami.

Priestory reštaurácie sú vhodné pre usporiadanie firemných akcií, svadieb, spoločenských rodinných udalostí a plesov. Celá reštaurácia vrátane terasy je ozvučená. V interiéri reštaurácie sa nachádza veľkoplošná videoprojekcia, svetelný park a priestranný tanečný parket.