Na pešej zóne s reštauráciou a kaviarňou

Hotel Centrál je situovaný v atraktívnom prostredí pešej zóny centra starobylého baníckeho mesta Kremnica, nachádzajúceho sa uprostred nádhernej prírody Kremnických vrchov. Okrem komfortného ubytovania poskytuje hotel svojim hosťom kvalitné doplnkové služby stravovania v klimatizovanej kaviarni a reštaurácii s letnou terasou s posedením. Vďaka ideálnej polohe hotela si budete môcť počas celého Vášho pobytu vychutnávať príjemné prechádzky historickými uličkami centra mesta ako aj spoznávať všetky jeho historické a kultúrne pamiatky. Navštíviť tak môžete známu mincovňu, Kostol sv. Kataríny, Mestský hrad či termálne kúpalisko Katarína.

Celoročne Vám ponúka Hotel Centrál komfortné ubytovanie v svojich 13 príjemne zariadených 1-lôžkových, 2-lôžkových a 3-lôžkových izbách a 3 apartmánoch s 2-lôžkovou spálňou a obývacou časťou s posedením. Vo výbave všetkých izieb a apartmánov môžete využívať televízor, telefón, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu s toaletou (v izbách k dispozícii sprchovací kút, v apartmánoch rohová vaňa).

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v hotelovej suchej fínskej saune (vhodnej pre 4 osoby) ako aj v priestoroch štýlovej kaviarne s reštauračno-jedálenskou časťou (s kapacitou pre 50 osôb), kde Vám vždy náš ústretový a srdečný personál naservíruje podľa Vášho výberu chutné jedlá z domácej ale i zahraničnej kuchyne. Vychutnávať kávu či rôzne osviežujúce nápoje si môžete v letných mesiacoch aj na slnečnej letnej terase hotela (s kapacitou 20 miest).

V prípade organizácie rôznych firemných akcií, školení alebo obchodných rokovaní je Vám v hoteli k dispozícii aj menší salónik pre 6 osôb alebo veľkokapacitná kongresová sála, vhodná pre 60 až 70 hostí. Po dohode hosťom zaisťujeme aj dovoz a odvoz z vlakovej stanice. Parkovanie Vašich áut je zaistené na bezplatnom parkovisku priamo pri hoteli. Tešíme sa na Vašu návštevu.