Reštaurácia, jacuzzi, fínska sauna

Hotel Bocy** je situovaný v krásnom horskom prostredí obce Osčadnica, priamo v stredisku Snow Paradise Veľká Rača, len 60 metrov od údolnej stanice modernej 6-sedačkovej lanovky. Vynikajúca poloha hotela v kombinácii s kvalitnými službami reštaurácie, baru a miniwellnesových priestorov hotela, sú zárukou, že si na Vašej dovolenke u nás výborne oddýchnete. Nádherná príroda Kysúc, čerstvý horský vzduch a dostatok turistických tras v blízkom okolí určite ocení nejeden milovník turistiky.

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v príjemne zariadených dvoch dvojlôžkových, šiestich trojlôžkových a štyroch štvorlôžkových izbách hotela. Samozrejmosťou každej izby je televízor, telefón, rádiobudík, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Skvelým benefitom hotelových izieb je navyše ich prekrásny výhľad na scenériu okolitých hôr. Pre rodiny s deťmi máme v našej ponuke pripravený rodinný apartmán zložený z dvoch dvojlôžkových izieb. Pre náročnejších hostí obľubujúcich ubytovanie v apartmánoch vieme ponúknuť taktiež dvojizbový apartmán s kapacitou 3 lôžok s možnosťou jednej prístelky a štýlový mezonetový apartmán s kapacitou 5 osôb s jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou.

Súčasťou hotelových priestorov je príjemná reštaurácia s ponukou chutných jedál, denný bar ale aj relaxačné priestory so saunou, vírivou vaňou či spoločenskými hrami ako biliard a stolný futbal. V areáli hotela je hosťom k dispozícii taktiež altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Pre najmenších máme pripravené detské ihrisko s prieliezkami, hojdačkou, šmýkačkou a trampolínou. V letnom období sa môžu u nás ubytovaní hostia osviežiť aj vo vonkajšom bazéne. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú relaxácie, zážitkov a oddychu.