Teplo domova a relax na Liptove!

Máte chuť prežiť skvelú dovolenku? Tak príďte do Hotelu Bešeňová, ktorý ponúka ubytovanie priamo vo Vodnom raji Bešeňová. Len u nás môžete využiť bezplatný prístup do wellness centra Harmónia Wellness and Spa so 4 saunami a saunovým domom.

Obec Bešeňová ponúka viaceré možnosti trávenia voľného času. Turistov či cyklistov potešia viaceré značené trasy. Určite si môžete zaplávať v Liptovskej Mare. Nadšencov histórie uchváti výlet na Havránok či do skanzenu Vlkolínec. Detské srdcia zaiste nadchne výlet do Zoo Kontakt, Tatrapolisu - Svetu miniatúr alebo do Domu hore nohami. Lyžovanie či snowboardovanie je možné na svahoch blízkych lyžiarskych stredísk, ako sú Ski centrum Žiarce, Ski Park Ružomberok alebo Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie pre 383 ľudí v 123 moderne vybavených izbách, štúdiách a apartmánoch Hotela Bešeňová. Na výber máte tak zo širokej škály ubytovacích jednotiek:

- 47 izieb typu Štandard (trinásť 2-lôžkových, tridsať 2-lôžkových s jednou prístelkou na rozkladacom gauči a štyri 2-lôžkové izby s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči);
- 57 Štúdií (dvadsaťpäť 2-lôžkových, tri 2-lôžkové s jednou prístelkou na rozkladacom gauči a dvadsaťdeväť 2-lôžkových štúdií s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči);
- 7 izieb Suit (každá s dvomi pevnými lôžkami v spálni a 2 prístelkami na rozkladacom gauči);
- 5 izieb Lux (jedna 1-lôžková, dve 2-lôžkové, jedna 2-lôžková s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči, jedna 3-lôžková izba);
- 7 Apartmánov (tri 2-lôžkové s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči a štyri 4-lôžkové apartmány s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči).

Izby, štúdiá ako aj apartmány sú vybavené príslušným počtom lôžok, bezplatným WiFi pripojením na internet, televízorom s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, trezorom, telefónom a minibarom. Priestranné štúdiá a apartmány disponujú kuchyňou a niektoré z nich majú k dispozícii i balkón alebo terasu s výhľadom na aquapark, na majestátne Vysoké Tatry alebo na okolie.

Služby hotela sú pestré. Ponúkame zľavy na vstup do vodného parku s vonkajšími i vnútornými bazénmi, wellness centra, masážami a unikátnym vyhrievaným kreslom z 24-karátového zlata – jediným svojho druhu v Európe. Deti sa zabavia v detskom kútiku či pri hre stolného futbalu. Na recepcii Vám s ochotou poradia s tipmi na výlet, zapožičajú či uschovajú bicykle alebo poskytnú žehličku i detskú postieľku. Občerstviť sa môžete v Hotelovej reštaurácii Culinaria, kde sa podávajú raňajky formou bufetu a večere. V areáli aquaparku nájdete ďalšie 3 reštaurácie.

Dvere nášho hotela sú pre Vás vždy otvorené. Stačí prísť, zaparkovať Vaše auto priamo na parkovisku a nechať sa rozmaznávať komplexnými službami, ktoré Vám ponúkame. Tešíme sa na Vás!