Luxusné! Sauna, vírivka, blízko centra!

V príjemnom prostredí mestskej časti Bratislava - Staré Mesto je situovaný nadštandardný Hotel ANTARES ****. Ubytovanie v našom hoteli je ideálne pre obchodných cestujúcich, biznis klientov a všetkých, ktorí si potrebujú po náročnom dni oddýchnuť v prostredí plnom zelene a kvetov.

Počas Vašich voľných chvíľ v Bratislave Vám odporúčame spoznať krásy nášho hlavného mesta. Poprechádzajte sa jeho historickým Starým Mestom, kde sa nachádzajú viaceré zaujímavé pamätihodnosti, navštívte Bratislavský hrad s nádherným výhľadom na celé mesto alebo si spravte výlet na významný Hrad Devín. Počas horúcich dní sa môžete ochladiť vo vodách jazier Kuchajda, Zlaté Piesky alebo na kúpaliskách Tehelné Pole, Delfín či Matador. S Vašimi ratolesťami zájdite do Zoo a Dino Parku či do prekrásnej Botanickej záhrady.

Hotel je v prevádzke celoročne a ponúka komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 46 lôžok. Pre Vaše maximálne pohodlie sme pripravili klimatizované izby a apartmány v nasledovnom rozložení:
- osem 1-lôžkových izieb, z toho dve s bezbariérovým prístupom,
- šestnásť 2-lôžkových izieb, z toho desať s bezbariérovým prístupom,
- dva 2-lôžkové apartmány s bezbariérovým prístupom, obývacou miestnosťou a možnosťou prístelky na plnohodnotnom samostatnom lôžku.

V každej izbe sa nachádza chladnička, minibar, telefón, trezor a vlastná kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom prípadne vaňou. Obidva apartmány a šesť 1-lôžkových izieb je navyše dovybavených balkónom. V prípade potreby Vám zadarmo zapožičiame aj detskú postieľku a rýchlovarnú kanvicu. V hoteli je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše voľné chvíle môžete tráviť v salóniku oproti recepcii s kapacitou pre približne 15 osôb, s televízorom so satelitným príjmom, stolmi so stoličkami a pohovkami. Túto miestnosť Vám v prípade záujmu pripravíme na Váš teambuilding, firemnú akciu či školenia s možnosťou zapožičania potrebnej techniky. Dokonalú atmosféru Vám privodí posedenie na terase i záhradnej hojdačke v záhrade plnej zelene a kvetov.

V hoteli sa rovnako nachádza reštaurácia, kde si vychutnáte výdatné raňajky a večere, bar a recepcia s možnosťou platby kartou. Navyše Vám za poplatok poskytneme služby práčovne a možnosť zrelaxovať v našom wellness centre s fínskou saunou a vírivkou. Vaše autá si za poplatok bezpečne zaparkujete v podzemnej garáži. Tešíme sa na Váš pobyt v Hoteli ANTARES ****!