Wellness, sauna, vírivka v Tatrách!

Štýlový Hotel AMALIA*** sa nachádza vo Vysokých Tatrách v Novej Lesnej, len 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca. Ponúkame Vám komplexné ubytovacie, gastronomické a relaxačné služby, ktoré dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších hostí. Prostredie hotela dýcha turistickou atmosférou, vytvára ideálne podmienky na relaxáciu a zaručuje diskrétnosť.

Prekrásne tatranské prostredie Vám zaistí príjemne strávenú dovolenku aj vďaka zaujímavým príležitostiam, medzi ktoré zaručene patrí napríklad možnosť lyžovania a snowboardovania v blízkych lyžiarskych strediskách ako sú Greguška Ski – Pod lesom, Jakubkova lúka a Starý Smokovec - Hrebienok. Vyhľadávanými sú tu tiež známe Kúpele Nový Smokovec, Klimatické kúpele Tatranské Zruby ako aj nové zrkadlové bludisko Tricklandia či horská bobová dráha Tatrabob.

Hotel AMALIA*** ponúka ubytovanie v pätnástich útulne zariadených izbách, jednej rodinnej izbe a dvoch apartmánoch v celkovej kapacite 52 osôb. K dispozícii je Vám ubytovanie tomto zložení:

- šesť 2-lôžkových izieb,
- jedna 2-lôžková izba Comfort s balkónom a kuchynským kútikom,
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou využitia jednej prístelky,
- jedna 3-lôžková izba,
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- štyri 4-lôžkové izby,
- jedna 5-lôžková Rodinná izba Family s dvomi spálňami,
- jeden 2-lôžkový apartmán s obývačkou a kuchynkou,
- jeden 2-lôžkový Kráľovský apartmán s kuchynkou, obývačkou s robustným krbom a dvomi balkónmi.

Všetky izby a apartmány sú komfortné, vybavené televízorom so satelitným príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným WiFi pripojením na internet aj s možnosťou káblového pripojenia. Každá z izieb má k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Kuchynky v jednej izbe a dvoch apartmánoch sú vybavené elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Štruktúra nášho hotela je prispôsobená pre imobilných hostí. V priestoroch hotela využijete služby recepcie s možnosťou platby kartou, spoločenskú miestnosť s biliardom a hrami, kongresovú miestnosť pre 30 osôb a reštauráciu s terasou, kde si zaručene pochutnáte na kvalitných domácich a talianskych jedlách. V rámci priestorov hotela ponúkame možnosť zaplávať si v bazéne s príjemnou teplotou, ktorý je vďaka svojej hĺbke vody vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Parná a fínska sauna, ako aj vírivka prispejú k dokonalému relaxu a oddychu počas Vášho pobytu u nás.

Pre najmenších sme pripravili detský kútik s rôznymi hračkami a v exteriéri sa vyšantia na detskom ihrisku s hojdačkou, preliezkami a šmýkačkou. Využijete tu tiež lyžiareň, úschovňu na bicykle, práčku a žehličku. Svoje autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku vybavenom kamerovým systémom.

Zažite atmosféru Hotela AMALIA*** „s Vysokými Tatrami na dosah!“. Tak neváhajte a príďte k nám.