Špičkový hotel s wellness v centre mesta

Pozývame Vás do Hotela Alibaba *** v Humennom, ktorý ponúka nádherné elegantné izby, priestory na oddychovanie aj zábavu, alebo usporiadanie akejkoľvek väčšej akcie. Blízkosť centra mesta ako aj vybavenie hotela Vám zaručia fantastický dlhší aj kratší pobyt.

Celoročne máme k dispozícii 240 miest pre prespanie našich klientov. Hotel Alibaba *** je tak ideálny nie len pre jednotlivcov, ako aj pre veľké skupiny hostí. Na výber máte z týchto typov izieb:

- deväťdesiatich 2-lôžkových Štandard s oddelenými lôžkami s možnosťou spojenia do manželskej postele,
- dvadsiatichôsmich 2-lôžkových izieb Deluxe s manželskou posteľou,
- dvoch bezbariérových 2-lôžkových izieb Deluxe s manželskou posteľou.

Každá jedna izba nášho hotela má vo svojej výbave LCD televízor so satelitným príjmom, klimatizáciu, minibar, telefón a trezor. Samozrejmou súčasťou každej jednej izby je kúpeľňa s fénom a toaletou. V izbách Štandard je sprchovací kút, izby Deluxe majú vaňu, župan aj papuče. Všade je zaistené WiFi pripojenie k internetu zadarmo.

Na recepcii Vás s radosťou ubytujeme a nasmerujeme do našej reštaurácie s terasou a barom. Okrem toho sa tu dá platiť kreditnou kartou, využiť služby žehlenia a prania bielizne alebo si uschovať bicykle. Famózne si odpočiniete v príjemnom wellness centre so saunou, vírivkou aj možnosťou objednania masáží. K dispozícii máme aj fitness, miestnosť na hru tenisu a squashu aj kongresové priestory s možnosťou zapožičania techniky. V rámci hotela sa nachádza výťah, čo ocenia nie len klienti so zhoršeným zdravotným stavom. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku aj jedálenskú stoličku. Stačí už len zaparkovať Vaše vozidlo na našom kamerami stráženom parkovisku a užívať si skvelý čas u nás. Tešíme sa na Vás!

Humenné ponúka viaceré možnosti využitia voľného času. Pokojne sa vydajte do Vihorlatskej hvezdárne, Astronomického observatória na kolonickom sedle, skanzenu aj do renesančného kaštieľa. Záujem je aj o relaxačné prechádzky okolitou prírodou, poznávanie zaujímavostí zo sedla bicykla či koňa alebo v turistických topánkach. Po okolí sú umiestnené aj hrady alebo ich zrúcaniny (Brekov, Čičva, Viniansky, Jasenov). Užívať si tobogany aj iné vodné atrakcie môžete v Thermalparku Šírava.