S wellness priamo pri lanovke!

Horský hotel Srdiečko je situovaný v nádhernom pokojnom horskom prostredí Nízkych Tatier, len 100 metrov od stanice 4-sedačkovej lanovky Srdiečko lyžiarskeho strediska Chopok - Juh.

Bohaté možnosti na výlet potešia najmä milovníkov turistiky a cyklistiky. Spoznáte tu jedinečnú prírodu Nízkych Tatier, ako aj bohatstvo ukrývajúce sa pod zemou v rozsiahlom komplexe demänovských jaskýň. V letnom období sa zabavíte pri hre golfu na golfovom ihrisku Tále, povozíte sa na huculských koňoch či užijete si jazdu na známej Čiernohorskej železničke. V horúcich dňoch si zaplávate na prírodnom kúpalisku Tále. Počas zimných mesiacov si skvelo zalyžujete v lyžiarskych strediskách Jasná, Ski Krpáčovo a Ski Tále.

Horský hotel Srdiečko je v prevádzke počas vybraných letných a zimných mesiacov. V tomto období poskytujeme ubytovanie pre maximálne 129 hostí, pre ktorých máme na výber tieto typy izieb a apartmánov:
- jednu 1-lôžkovú izbu;
- šesť 2-lôžkových izieb so samostatnými lôžkami;
- tridsať 2-lôžkových izieb s jednou prístelkou;
- dve 4-lôžkové rodinné izby s manželskou a poschodovou posteľou;
- tri apartmány s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou s rohovou sedačkou (slúžiacou pre prespanie 2 osôb) alebo poschodovou posteľou a sedacou súpravou, ktoré spolu poskytujú kapacitu 3 lôžok;
- jeden apartmán Srdiečko, ktorý disponuje 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou so sedačkou (slúžiacou pre prespanie 2 osôb).

Každá z izieb ako aj apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, telefónom a vlastným sociálnym zariadením. Na izbách sa nachádzajú kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmány a rodinné izby majú kúpeľne s vaňou a toaletou. V apartmánoch je k dispozícii aj chladnička a rýchlovarná kanvica. Luxusnejší apartmán Srdiečko má naviac vlastnú kuchyňu s elektrickou dvojplatničkou a chladničkou s mrazničkou.

Na prízemí hotelu môžete využívať služby recepcie, kde Vám ochotne poradia s tipmi na výlet, zapožičajú spoločenské hry či fén, župany (za poplatok) a palice na nordic walking (za poplatok). Uschováte si tu tiež svoje lyže a bicykle, či vysušíte svoje lyžiarky. Rovnako sa tu osviežite v lobby bare i reštaurácii. Vďaka kongresovej miestnosti pre 30 osôb je hotel Srdiečko vhodný aj na menšie firemné sústredenia. Dokonalo sa zrelaxujete vo wellness centre hotela so saunami, vírivkou a službami profesionálnych masérov.

Príjemný čas strávite aj pri hre biliardu, šípok či stolného futbalu. Vaše ratolesti sa zabavia s hračkami v detskom kútiku ako aj v exteriéri hotela počas letných dní (na šmýkačke, preliezkach, hojdačke a trampolíne). WiFi pripojenie na internet má zabezpečený apartmán Srdiečko a priestory lobby baru, recepcie a reštaurácie. Zaparkovať Vaše autá je možné na parkovisku priamo pri hoteli. O aktuálnych zľavách a akciách sa informujte na recepcii alebo stránke hotela.

Ak ste sa rozhodli zavítať do jedinečnej prírody Nízkych Tatier, určite príďte k nám a prežijete skvelú dovolenku s pravou horskou atmosférou na Horehroní. Tešíme sa na Vás!