Chata s krbom, pri lyž. stredisku

Ste rodinka s deťmi alebo skupinka priateľov, ktorá hľadá ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier, na hranici NAPANT-u? Srdečne strávte dovolenku v našej chate Horský dom, ktorý sa nachádza 300 m od golfového ihriska Gray Bear a Ski Tále, v chatovej oblasti Tále, v okrese Brezno.

Okolie Horského domu poskytuje ideálne podmienky na cyklistiku, turistiku aj nenáročné prechádzky prírodou Nízkych Tatier. Aj deti poteší jazda na koni alebo výlet do Bystrianskej jaskyne. Leto si priam žiada schladenie sa v Prírodnom kúpalisku Tále. Odpočinok pre telo aj myseľ si zaobstaráte vo wellness centrách okolitých hotelov. Napadnutie snehovej pokrývky vyčaruje radosť deťom aj dospelým. Sánkovačka, snowboarding aj lyžovačka sa dá realizovať na upravovaných zjazdovkách stredísk Ski Tále, Ski centra Mýto pod Ďumbierom aj na Chopku.

Každý deň v roku u nás prídete na nové myšlienky oddychovaním v chate Horský dom. Príjemne ladená chata je kapacitne prispôsobená pre maximálne 10 hostí.

V prízemí chaty je umiestnená spoločenská miestnosť s krbom, CD prehrávačom. Rovnako tu nájdete miestnosť na uskladnenie potravín s chladničkou s mrazničkou a práčkou. Na poschodí zas svoje vzácne chvíle strávite v obývacej izbe. Obývačka je prepojená s nadštandardne vybavenou kuchyňou s el. spotrebičmi, kuch. riadom a jedálenským sedením. Rovnako odtiaľto vedie východ na terasu s posedením, kde si vychutnáte kávičku či čajík. Nechýbajú dve samostatné toalety s bidetom a dve kúpeľne so sprchovacími kútmi.

Do ríše snov sa u nás s ľahkosťou dostanete v jednej z piatich spální. K dispozícii sú jedna 1-lôžková, tri 2-lôžkové so samostatnými lôžkami a jedna podkrovná 3-lôžková so samostatnými lôžkami.

Či už na terase s posedením alebo v drevenom altánku s posedením (a netradičným priestorom pre deti) si pozriete úžasnú scenériu. Šum potôčika pri grilovaní alebo hojdaní sa na záhradnej hojdačke dodá neopakovateľnú atmosféru. Využívať môžete aj kotlík aj ohnisko. Deti sa zabavia na hojdačke alebo s hračkami. Môžete taktiež hrať šípky, petangue alebo si uschovať bicykle a lyže. Práčka je benefit. Parkovanie áut sme zabezpečili priamo pri chate Horský dom.

Tešíme sa na to, ako široké spektrum aktivít v kombinácii s našim ubytovaním zanechá vo Vás príjemné dovolenkové pocity.


Preferujeme: Rodiny s deťmi