Pri lanovke Krupová-Kosodrevina-Chopok

Horský apartmán Chopok Juh Monika je jedinečný svojou vynikajúcou polohou na južnej strane Chopku - Národného parku Nízke Tatry, v atraktívnej časti lyžiarskeho strediska Jasná, v blízkosti sedačkovej lanovky Srdiečko (len 700 metrov) a novej lanovky Krupová-Kosodrevina-Chopok (1000 metrov).

Ak túžite prežiť Vašu dovolenku uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier s bohatými možnosťami turistiky a zimných športov, srdečne Vás k nám pozývame. Dostatočná nadmorská výška apartmánu (1100 m.n.m.) je zárukou čistého, zdravého horského vzduchu ako aj ideálneho klimatického prostredia, pôsobiaceho priaznivo na rôzne respiračné problémy.

Vďaka svojej výnimočnej polohe je apartmán "SKI IN" - má v okruhu do 10 km okrem medzinárodného lyžiarskeho strediska európskeho významu taktiež ďalšie 2 lyžiarske strediská národného významu (Tále, Mýto pod Ďumbierom). K dispozícii je Vám tu aj profesionálne 27 jamkové golfové ihrisko ako i 2 letiská v dosahu - 55 km Sliač a 75 km Poprad.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenom 4-lôžkovom apartmáne, ktorý je svojím nadštandarným vybavením v maximálnej miere prispôsobený komfortu a pohodliu ubytovaných hostí.

Súčasťou apartmánu je príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením pri LCD televízore so satelitným príjmom (s možnosťou využitia 2 prísteliek) ako aj kompletne zariadená kuchynská časť s jedálenským posedením, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastných chutných jedál. Spálňa je vybavená komfortnou manželskou posteľou, pričom v nej nechýba ani LCD televízor so satelitným príjmom. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako balkón, vlastná moderná kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V spoločných priestoroch apartmánového domu je ubytovaným hosťom k dispozícii lyžiareň na úschovu lyží, lyžiarok a iného športového vybavenia. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete vynikajúcu dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov, relaxu a pohodlia a čoskoro nás opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.