S bazénom, v tichom prostredí pri lese!

Aktuálnu obsadenosť je potrebné overiť u majiteľa!

Štýlová horská chata Residence Ladonhora je situovaná v nádhernej Vadičovskej doline, neďaleko dedinky Dolný Vadičov. Chata je pomenovaná podľa druhého najvyššieho vrchu v Kysuckej vrchovine.

Okolie Vadičova poskytuje viaceré možnosti rekreácie, turistiky a športu. Priamo vedľa našej chaty zaručene oceníte možnosť agroturistiky pri koníkoch. Odporúčame Vám tiež navštíviť Kaštieľ Radoľa v Kysuckom Novom Meste ako aj známy Budatínsky zámok v neďalekej Žiline. Pre lyžiarov a snowboardistov sú tu pripravené zjazdovky lyžiarskeho strediska Snow Sun a Ski Klubu Veľké Ostré.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v komfortnej chate s celkovou kapacitou pre 50 osôb. Hosťom je k dispozícii jedna 2-lôžková spálňa, tri 4-lôžkové spálne, dve 5-lôžkové, tri 6-lôžkové a jedna 8-lôžková spálňa.

Spoločné chvíle s najbližšími strávite v priestrannej spoločenskej miestnosti, kde si pohodlne posedíte na veľkom gauči pri krbe, zahráte spoločenské hry, šípky alebo si pozriete satelitné programy na veľkom televízore. Využijete tu rovnako rádio, CD/DVD prehrávač a video. So spoločenskou miestnosťou je prepojená plne vybavená kuchyňa, kde si pohodlne pripravíte vlastné pokrmy. Na prízemí sa nachádzajú ďalšie tri kompletne vybavené kuchyne, ktoré sú rovnako k dispozícii všetkým hosťom chaty.

V chate sa nachádzajú 3 bezbariérové spálne na prízemí. Všetky spálne sú klimatizované a komfortne vybavené gaučovým sedením, ktoré je možné využiť aj ako prístelku. Rovnako sa v každej z nich nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio, CD/DVD prehrávač, minibar a trezor. Každá spálňa má k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené káblové i WiFi pripojenie na internet.

Pre dokonalý zážitok z ubytovania si môžete bezplatne zaplávať vo vonkajšom bazéne alebo si zašportovať v našom fitness centre. K dispozícii je Vám tiež bar s vonkajšou terasou. Hostia tu rovnako využijú šatňu, lyžiareň, práčku a možnosť zapožičať si bicykle. V exteriéri si vychutnáte voľné chvíle na záhradnej hojdačke alebo v altánku s posedením. Vlastné pokrmy si ugrilujete na záhradnom krbe či prenosnom grile, chutný guláš si uvaríte v kotlíku nad ohniskom. Detičky sa radi vyšantia na trampolíne, pieskovisku, hojdačke alebo sa vykúpu v detskom bazéniku. V areáli chaty sa nachádzajú jazierka s možnosťou rybolovu. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na stráženom parkovisku, priamo pri chate. Navyše poskytujeme 500 m dlhú pristávaciu dráhu pre lietadlá a zároveň možnosť pristávania vrtuľníkov.

Tie najkrajšie chvíle v kruhu najbližších či známych zaručene prežijete v našej Horskej Residence Ladonhora, kam Vás srdečne pozývame. Tešíme sa na Vás!