Štýlová chata so saunou.

Štýlová Horská chata Rojana je situovaná priamo v centre Zlatníckej doliny, v prekrásnom prostredí Bielych Karpát, len pár kilometrov od mesta Skalica.

Príjemná rekreačná oblasť v Zlatníckej doline ponúka návštevníkom mnoho zaujímavých možností. Na svoje si určite prídu cyklisti, turisti i hubári. Nachádza sa tu letné kúpalisko, tenisové kurty a volejbalové ihrisko. Pre milovníkov rybárčenia je neďaleko vzdialená vodná priehrada Mlýnky. V blízkom okolí môžete navštíviť Holíčsky zámok alebo jediný zachovaný veterný mlyn v Holíči.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v komfortne zariadenej chate pri lese, ktorá je svojou kapacitou prispôsobená pre ubytovanie 11 osôb.

Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, stolným futbalom, pokrovým stolom, šípkami a gaučovým sedením. Počas chladnejších dní Vám dotvorí atmosféru domova teplo z krbových kachlí. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, kde navyše využijete pípu na čapovanie piva a chladničku na víno. Pre maximálny relax a oddych je pre Vás na prízemí chaty pripravená sauna za príplatok. Nachádza sa tu tiež jedna oddelená toaleta.

Točitými schodmi sa dostanete na poschodie, ktoré je tvorené obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, krbom, pohodlným sedením a rozkladacou posteľou pre dve osoby. K dispozícii je Vám tu rovnako jedna 2-lôžková, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa. Hostia tu tiež využijú komfortne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo vonkajších priestoroch chaty si príjemne posedíte na terase s posedením alebo na exteriérových stoličkách so stolom pri záhradnom krbe či ohnisku. Ak chcete Vaše voľné chvíle stráviť aktívnejšie zahráte si stolný tenis. V prípade potreby Vám radi odložíme bicykle v osobitnej miestnosti na prízemí. Vaše autá si môžete zaparkovať priamo na našom parkovisku.

Veríme, že si v našej Horskej chate Rojana dokonale oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí