Super štylová horáreň + mega areál

Nádherne štýlovo zariadená rozľahlá chata - bývala horáreň grófa Pálfyho nachádzajúca sa nad obcou Dolné Orešany pri Trnave, ponúka navštevníkom ničím nerušený pobyt uprostred lesa a zároveň blízko Trnavy a Bratislavy. Chata sa nachádza v tichom prostredí na východnom úpätí Malých Karpát v rozsiahlom 1,5 hektárovom oplotenom areáli s bývalou hospodárskou budovou prerobenou na wellness s ubytovaním. Pri chate je veľká terasa (70 m2), súčasťou areálu je veľké ohnisko so sedením pre 30-40 ľudí, ovocný sad a univerzálne ihrisko s bránkami a volejbalovou/nohejbalovou sieťou.

Aktuálne ponúkame ubytovanie v 2 chatách, v jednej pre približne 20 a v druhej pre 12 osôb. Ideálne pre rodiny s deťmi, pre psíčkarov z dôvodu oploteného areálu alebo školy prírody, teambuidingové akcie či malé svadby v prírode. K dispozícií je spoločenská miestnosť 11x6 m s krbom a komplet zariadená kuchyňa s umývačkou riadu. V druhej chate je biliardový stôl s wellnessom a posilňovňou.

Odľahlosť areálu zabezpečuje aj náročnejšia cesta ideálna pre crossovery. Pri veľmi vlhkom počasí je nutnosť použitia auta 4x4, poprípade vieme poskytnúť vyvezenie aj s vecami našim autom z Dolných Orešian.