V tichom prostredí, pri lese a potôčku.

Harmónia Huty je zrekonštruovaná chalúpka, ktorá sa nachádza na okraji malebnej dedinky Huty na Liptove, v tichej pokojnej lokalite, pri vstupe do očarujúcej Kvačianskej doliny, vedúcej do Prosieckej doliny a ďalších krásnych dolín v okolí. Keďže chalúpka je obklopená ihličnatými lesmi, nádhernými lúkami a kopcami, na svoje si tu prídu predovšetkým milovníci prekrásnej prírody, dokonalého pokoja a relaxu, ale aj športových aktivít vrátane turistiky, trekkingu, jazdy na bicykli, plávania, lyžovania a mnohých iných oddychových činností.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pekne a útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chalúpke, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 12 osôb. Interiér chalúpky je priestranný a je zároveň obohatený o prvky tradičného dekóru, vychádzajúceho zo slovenských tradícií. Čakajú Vás tu leštené drevené podlahy či kachle na vykurovanie drevom. Počas celého Vášho pobytu si tu navyše môžete vychutnávať dokonalé súkromie a pokoj.

Na prízemí chalúpky je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a veľkou rohovou sedacou súpravou s úložným miestom. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou, vybavená tradičnou kachľovou pecou na drevo, rúrou, indukčnou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, umývadlom s teplou tečúcou vodou a všetkým potrebným riadom. Okrem priestrannej vstupnej chodby je súčasťou prízemia chalúpky rovnako jedna veľká 3-lôžková spálňa s možnosťou prístelky a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Na prvom poschodí objektu sú umiestnené ďalšie dve veľké 4-lôžkové spálne. Jedna zo spální vedie na priestrannú terasu s prekrásnym výhľadom na okolitú a pokojnú krajinu. Obe spálne sú zároveň kvalitne zariadené a odeté v Tatranskom profile.

V zimnom období je chalúpka vykurovaná kachľami, k dispozícii sú Vám tu však aj elektrické ohrievače, umiestnené v každej izbe. Vnútornú teplotu ubytovania si tak môžete regulovať podľa svojich potrieb. Drevo do kachlí tu majú hostia pripravené vopred podľa potreby. Počas Vášho pobytu tu môžete využívať rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vo dvore ubytovania je pre Vás pripravená veľká, krytá letná kuchyňa s jedálenským kútom, chladničkou s mrazničkou, príjemným posedením, grilom a grilovacím náradím.

Chalúpka Harmónia Huty je celoročne veľmi vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre návštevníkov všetkých generácii. Tešíme sa na Vašu návštevu.