Luxus a komfort v Štiavnických horách

Hľadáte luxusné ubytovanie v pokojnom prostredí Štiavnických vrchov? Práve ste ho našli - náš novopostavený apartmánový dom Grand Spa Holiday Home, ktorý poskytuje výborný komfort náročnejším klientom a zároveň súkromie na relax. Ubytovanie sa nachádza v obci Sklené Teplice, necelých 900 m od termálnych kúpeľov.

Zohriať si Vaše telo a prísť na iné myšlienky môžete v Kúpeľoch Sklené Teplice. Zaiste Vás poteší plávanie v jazerách alebo tiež v bazénoch Termálne kúpaliska Sklené Teplice s vyhrievaným 40 °C sedacím bazénom. Športovo zdatnejších poteší túra po trasách vedúcich Štiavnickými vrchmi, prípadne tiež bicyklovanie po vyznačených cyklochodníkoch. Dostať sa dá aj k miestnemu Hradu Teplica - Pustý hrad. Spolu s deťmi si zorganizujte výlet na Monster Kolobežky alebo bláznenie sa na toboganoch do Vodného raja Vyhne. Po napadnutí snehovej prikrývky si zalyžujete na svahoch stredísk Salamandra Ski Resort i Kopanice.

Každý deň v roku Vás s úsmevom na tvári a priateľským pozdravom privítame v Grand Spa Holiday Home, ktorého kapacita je určená pre maximálne 4 hostí (dve pevné lôžka a dve prístelky). Ideálny je tak pre pár, rodinu s deťmi alebo aj seniorov.

Užívať si radostné chvíle môžete v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami (aj hračkami pre deti) a gaučovým sedením. Náš veľký kvalitný kožený gauč, odkiaľ sa pokocháte výhľadom na jedinečné Štiavnické hory, slúži po rozložení pre prespanie dvoch hostí. K príprave domácich jedál poslúži nadštandardne vybavená kuchyňa s indukčnou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. V jedálenskej časti kútika pre 4 osoby si vychutnáte raňajky, obedy aj večere (vieme zabezpečiť plnú penziu).

Spálňová časť ubytovania ponúka veľkú manželskú posteľ pre pokojný spánok či večerné šantenie. Zároveň je Vám tu k dispozícii aj priestranná skriňa a úložný priestor. Maximálne pohodlie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, práčkou so sušičkou, žehličkou, uterákmi, sušičom na vlasy, papučkami a všetkými kozmetickými prostriedkami. Spojenie s okolitým svetom je zaistené prostredníctvom bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Romantickú atmosféru Vám dotvorí pozorovanie západu slnka z vonkajšieho posedenia na terase. Oceníte tiež možnosť prípravy jedál na grile aj platbu kartou. Do 50 m od objektu si zajazdíte na koni na miestnom ranči. Pobyt s domácim zvieratkom je u nás povolený. Parkovanie áut je zabezpečené pod dohľadom kamerového systému. Zlákala Vás predstava oddychu od všedných pracovných dní v malebnom prostredí? Stačí si zarezervovať náš Grand Spa Holiday Home. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty