Chalúpky a apartmány - exkluzívny rezort

Pozývame Vás do rezortu Gothal v Liptovskej Osade, ktorý vďaka nadštandardnému vybaveniu uspokojí požiadavky každého jedného hosťa - od jednotlivcov, cez páry, rodiny až po športovcov či účastníkov konferencií.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v 21 chalupách a 12 apartmánoch, ktoré disponujú celkovou kapacitou pre 171 hostí. Vybrať si môžete z týchto variant:

- ubytovanie v apartmánoch, ktoré sú súčasťou Apartmánového domu Smrek. K dispozícii sú Vám single apartmány s oddelenými dvoma lôžkami, double apartmány s manželkou posteľou a family apartmány s dvomi spálňami (manželská posteľ v jednej, oddelené lôžka/manželská posteľ v druhej). Každý apartmán je vybavený obývacou izbou s televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením, ktoré slúži ako prístelka pre dve osoby. Nechýba ani vlastná, prakticky vybavená kuchynka pre prípravu chutných pokrmov, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, trezor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. V apartmánoch nie je povolený pobyt so psíkom ani fajčenie.

- ubytovanie v chalupách, ktoré sú dispozične riešené podobne. Chalupy sú rozdelené na základe kapacity - pre 5, 6, 7 a 8 hostí (vrátane prísteliek). Na prízemí každej chalupy sa nachádza obývacia izba, v ktorej si oddýchnete v kruhu najbližších pri pozeraní televízora so satelitným príjmom. Rovnako tu využijete gaučové sedenie (slúžiace ako prístelka pre dve osoby). Gazdinky a milovníci varenia ocenia vybavenosť kuchyne, ktorá je okrem el. spotrebičov a kuchynského riadu vybavená aj jedálenským sedením. V rámci chalupy sa nachádza tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta a terasa s vonkajším posedením. Vhodná je tak aj pre pobyty s domácimi miláčikmi či fajčiarov. Zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na recepcii Vám od 7:00 do 22:00 s radosťou pomôže ochotný personál. Rezort ponúka široké spektrum aktivít, aj preto je centrom aktívneho oddychu. K dispozícii je denná tlač, detský kútik s hračkami, vodný svet s bazénmi, vírivkou, wellness centrom, masážami, manikúrou, pedikúrou, golfový trenažér, bowling, stolný futbal, stolný tenis, fitness centrum, biliard, tenisový kurt, workout ihrisko, ihrisko pre deti. Rovnako využijete reštauráciu s terasou, bar i kongresovú miestnosť so zapožičaním techniky. Pripravený je tiež altánok s grilom a ohniskom. Vieme Vám zaistiť detskú postieľku (za poplatok).

Ak sa rozhodnete spoznávať okolie, odporúčame Vám prechádzku prírodou Nízkych Tatier aj Donovál. S deťmi si urobte výlet do Donovalkova či Habakúk. Nevynechajte taktiež návštevu Vlkolínca i Demänovských jaskýň. V zime si zalyžujete v blízkom stredisku Park Snow Donovaly. Už teraz sa tešíme na to, ako u nás prežijete skvelú dovolenku.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov