Nasajte pokoj minulosti...

Gazdovský dom u Komendákov sa nachádza v nádhernom prostredí Liptova, v pokojnej slnečnej podtatranskej obci Veterná Poruba.

Nakoľko obec leží na kopci, po celý čas pobytu si môžete z každej strany rozľahlej záhrady vychutnávať prekrásny výhľad na okolitú prírodu Nízkych a Západných Tatier i na lúky plné kvetov či pasúcich sa ovečiek. Príďte k nám prežiť svoju jedinečnú retro-dovolenku a nasajte tú neuveriteľnú pohodu a pokoj dôb našich starých mám.

Naše milé domáce zvieratá Vám otvoria svoje príbytky a poláskajú vďačnosťou za čerstvú trávu, sienko či chrumkavé jabĺčko. Zapojiť sa tu môžete aj do prác okolo gazdovstva, na poli i lúkach, ktoré sa v každom ročnom období trochu menia a sú skvelou voľbou pre načerpanie novej energie a dobrej nálady. Radi Vás taktiež ponúkneme našimi domácimi produktmi ako sú vajíčka, zemiaky, syrové nite, tvaroh, mlieko či rôzne plody našej záhradky. Milovníkom aktívne strávenej dovolenky odporúčame nenáročné turistické a cyklistické túry po veľmi dobre označených trasách okolia. Nadšenci pre kultúru a históriu si tu istotne prídu na svoje, a to vďaka mnohým kultúrno-historickým pamiatkam ako sú skanzeny, galérie, múzeá, kostoly či dokonca hrad. Po príjemne strávenom dni Vám skvelo padne relax v podobe kúpania sa v termálnych vodách aquaparku Tatralandia, ktorý je od ubytovania vzdialený necelých 20 minút cesty autom.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Gazdovskom dome u Komendákov s celkovou kapacitou 8 lôžok. Hosťom je tu k dispozícii jedna spoločenská miestnosť s tradičnými kachľami, dreveným posedením, pohodlným kresielkom a otomanom, televízorom, rádiom a spoločenskými hrami pre dlhé večery s rodinou či priateľmi pri vínku. Na prípravu Vašich obľúbených domácich jedál môžete využívať kuchynku, vybavenú potrebným kuchynským riadom, elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

V zadnej časti ubytovania si skvelo oddýchnete v spálni s 8 lôžkami. Postele v spálni sú riešené formou podobnou štyrom dvojposchodovým posteliam (lôžka pripevnené reťazami o povalu). Samozrejmosťou ubytovania je priestranná spoločná kúpeľňa s toaletou.

Vo vonkajšej časti gazdovského domu s posedením, ohniskom a možnosťou grilovania, si v príjemnej atmosfére a v kruhu rodiny či blízkych priateľov doprajte dlhé rozpravy alebo zábavu pri hraní futbalu. Vaše detičky istotne ocenia pripravené množstvo hračiek, pieskovisko, hojdačku, šmýkačku, trampolínu a v letných mesiacoch toľko obľúbený detský bazénik. Zároveň sa môžete potešiť z bezprostrednej radosti detičiek pri starostlivosti a priateľských návštevách našich domácich zvieratiek, ktoré doplnia čarovnú atmosféru Vašej vytúženej dovolenky. Bezpečné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte vo dvore.

Ak túžite uniknúť od stresu a uponáhľanosti dnešnej doby, srdečne Vás k nám pozývame. Tešíme sa na Vás!