V CENTRE -> LEN TELEFONICKÝ KONTAKT

Garsónky Dunajská Lužná sa nachádzajú v atraktívnom centre obce Dunajská Lužná, ktorá je od hlavného mesta vzdialená len 15 km. Ubytovanie tak môžu využiť najmä ľudia dochádzajúci do Bratislavy alebo aj robotníci pracujúci v okolí Dunajskej Lužnej. V blízkosti garsóniek sa nachádza obchod (100 m), reštaurácia (100 m), ako aj autobusová zastávka vzdialená len 5 m.

Ponúkame Vám na prenájom dve samostatné garsónky po 4 lôžka s celkovou kapacitou 8 lôžok. Ubytovanie je vhodné len pre dlhodobý prenájom na minimálne 1 mesiac. Pre rezerváciu ubytovania nás kontaktujte, prosím, len telefonicky v čase od 12:00 do 21:00 hod.

Každá z garsóniek disponuje 1 manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami. V garsónkach sa nachádza zakaždým kuchynka so základným vybavením (elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Obe garsónky sú vybavené televízorom a balkónom.

Využiť tu taktiež môžete spoločnú terasu s vonkajším posedením. Parkovať je možné na oplotenom parkovisku priamo pri ubytovaní.