Hotel pri jazere s bazénom a wellness!

Garni Wellness hotel Relax*** sa nachádza v atraktívnom prostredí priamo na brehu Slnečných jazier mestečka Senec. Hotel svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie ako aj širokú ponuku doplnkových služieb a atrakcií. Oddych, pokoj a súkromie si dokonale užijete na vlastnej hotelovej pláži s lehátkami. Okrem kúpania v jazere alebo bazénoch blízkeho vodného sveta Aquathermal Senec si výborne zaplávate aj vo vonkajšom hotelovom bazéne. Príjemné chvíle môžete stráviť aj v nadštandardne vybavenom wellness centre - vitálnom svete. Relax s priateľmi či rodinou pri chutnom jedle a dobrom pive v našom Lake bare s krásnym výhľadom na jazero.

Garni Wellness hotel Relax*** poskytuje svojim hosťom luxusné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou pre 96 osôb. Všetky izby aj apartmány sú vybavené s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných možností:

- 13x 2-lôžková izba,
- 20x 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky,
- 2x malý apartmán s jednou 2-lôžkovou spálňou a možnosťou jednej prístelky v obývacej miestnosti,
- 1x veľký apartmán s jednou 2-lôžkovou spálňou a možnosťou dvoch prísteliek v obývacej miestnosti.

Všetky izby sú priestranné a v ich výbave môžete využívať LCD televízor s HD príjmom, vysokorýchlostné WiFi pripojenie na internet a telefón. Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a zabudovaným sušičom vlasov je samozrejmosťou. Niektoré izby disponujú taktiež balkónom s výhľadom na jazero.

Aby ste si svoj pobyt u nás dokonale užili, určite využite náš vitálny svet, kde nájdete 6 rôznych typov sáun (rímska, parná, fínska a infrasauna). Vyskúšať sa rozhodne oplatí aj aromaterapiu či oddych v tepidáriu. Hotel je ideálnym miestom nielen pre oddych, ale aj pracovné cesty. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo na hotelovom parkovisku. Tešíme sa na Vašu návštevu!