Volny vikend 12.-14.7.

Nadštandardné Family Apartments in Mountain Hotel **** sa nachádzajú v hlavnej budove Hotela Kukučka **** v prekrásnom prostredí Tatranskej Lomnice. Najbližší lyžiarsky vlek je vzdialený len 200 metrov od ubytovania.

V Tatranskej Lomnici si môžete spraviť príjemnú prechádzku s výhľadom na okolitú tatranskú prírodu alebo sa pokochať flórou v Botanickej záhrade. Obchod s potravinami, autobusová zastávka a železničná stanica sú situované len 500 metrov od apartmánov. Zažijete tu aj adrenalínovú jazdu horskou bobovou dráhou Tatrabob a v susednom meste Vysoké Tatry sa zabavíte v múzeu trickartu Tricklandia. Neďaleko je situovaný tiež AquaFun park Veľká Lomnica a Golfový rezort Black Stork, vzdialené len 8 km od ubytovania. V zime oceníte blízkosť Lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica alebo vyskúšate lyžovačku v okolitých lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Hrebienok a Starý Smokovec - Jakubkova lúka.

Naše luxusné apartmány sú Vám k dispozícii celoročne a ponúkajú komfortný priestor pre pobyt až 20 osôb. Vybrať si môžete zo štyroch apartmánov s kapacitou 4 lôžka v nasledovnom rozložení:
- štyri 2-izbové apartmány,
- jeden 3-izbový apartmán.

Dvojizbový apartmán je vhodný pre 1 - 4 osoby. Je tvorený obývacou miestnosťou s pohodlným gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre dve osoby, LCD televízorom so satelitným príjmom a veľmi dobre vybavenou kuchynkou s jedálenským sedením. Súčasťou tohto typu apartmánu je tiež jedna spálňa s manželskou posteľou, LCD televízorom so satelitným príjmom, trezorom a prístupom na balkón. Samozrejmosťou je štýlová kúpeľňa s vaňou a toaletou. Má 47 m2.

Trojizbový apartmán je vhodný pre max. 4 osoby. Je tvorený dvomi spálňami s manželskou posteľou, LCD televízorom so satelitným príjmom a trezorom. K tomuto apartmánu je k dispozícii rovnako vybavená kuchynka, ako v ostatných apartmánoch. Tento apartmán je dovybavený kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Má 55 m2.

Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Váš komfort z pobytu umocní relax v hotelovom wellness centre s fínskou a parnou saunou, parným kúpeľom a vírivkou pre 5 osôb. Zašportujete si vo fitness centre a pre tých najmenších je pripravený detský kútik s hračkami.

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte tradičné slovenské jedlá i medzinárodné špeciality, posedíte si na terase, v lobby miestnosti pri recepcii či bare. Na recepcii máte možnosť platby kartou. Vaše lyže si odložíte v lyžiarni a autá zaparkujete na bezplatnom súkromnom parkovisku pri hoteli. Doprajte si dokonalý komfort v našich Family Apartments in Mountain Hotel ****. Tešíme sa na stretnutie s Vami!