Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska

Emma Apartmány sa nachádzajú na južnom Slovensku v obci Patince, priamo v areáli letného termálneho kúpaliska Patince, v tesnej blízkosti jeho vonkajších bazénov. Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak môžu naši hostia počas pobytu vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska aj nekončiacu zábavu v tobogánovom svete. Naši najmenší hostia sa isto radi vyšantia v dvoch detských bazénoch s rôznymi vodnými atrakciami (hríbik, fontánky, vodné šmýkačky). V rekreačnom areáli kúpaliska si môžete taktiež zahrať tenis, minigolf či volejbal. Milovníci prírody sa isto potešia okolitým cyklotrasám či blízkemu jazeru pri Wellness hoteli Patince s nádhernou faunou aj flórou.

Celoročne Vám ponúkame komfortné klimatizované ubytovanie v apartmánovom dome s celkovou kapacitou 26 lôžok.

Vybrať si u nás môžete spomedzi šiestich štýlovo zariadených apartmánov, pričom každý z nich disponuje vlastným vchodom. Ubytovať sa môžete v:

- dvoch 2-lôžkových apartmánoch s prístelkou (vysúvacím lôžkom) a televízorom so satelitným príjmom. Chutnú domácu stravu si tu môžete pripravovať v plne vybavených kuchynkách, v ktorých výbave nechýba elektrická dvojplatnička, chladnička, kávovar ani rýchlovarná kanvica a jedálenský stôl so stoličkami. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- štyroch väčších apartmánoch s kapacitou pre 2 až 6 osôb s 2-lôžkovou spálňou s prístelkou (vysúvacím lôžkom) a obývacou časťou s televízorom so satelitným príjmom a rozkladacou pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre ďalšie dve osoby. Svoje obľúbené jedlá si tu hostia môžu pripravovať v plne zariadených kuchynkách, vybavených takisto elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať môžete v záhradnej časti apartmánového domu na rozľahlej terase s posedením alebo priamo pri bazénoch. Občerstvenie si počas dňa môžete dopriať v niekoľkých reštauráciách, baroch a bufetoch s rýchlym občerstvením, kde si zahráte aj biliard či stolný tenis. Vaše detičky sa môžu celý deň zabávať na detských atrakciách v areáli kúpaliska, ako napríklad na obrovskom nafukovacom hrade či na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami a rôznymi preliezkami. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené hneď pri ubytovaní.

Príďte k nám a zažijete jedinečnú dovolenku, na ktorú budete dlho spomínať!