Blízko kúpeľov s reštauráciou a barom!

EKO Penzión a Kemping LEO je situovaný v kúpeľnom mestečku Dudince, vo vzdialenosti približne 300 metrov od obľúbeného kúpeľného areálu a termálneho kúpaliska Dudinka. Okrem príjemného ubytovania poskytuje penzión celoročne svojim hosťom kvalitné doplnkové služby reštaurácie a baru. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež podnikaním príjemných prechádzok, turistických a cyklistických tras blízkym okolím ubytovania, ako aj vychutnávaním si množstva liečivých a rehabilitačných procedúr v miestnych Kúpeľoch Dudince, kde sú Vám k dispozícii rovnako priestory športového centra s ponukou tenisu, squashu, bowlingu, biliardu, plážového ihriska či aerobicu.

Našim hosťom ponúkame počas celého roku pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených izbách penziónu s celkovou kapacitou 20 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si tu môžete spomedzi štyroch 2-lôžkových izieb (s možnosťou jednej prístelky), dvoch 3-lôžkových izieb a jednej 4-lôžkovej izby. Každá izba je vybavená chladničkou, televízorom a možnosťou využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. V ponuke pre Vás máme izby so spoločnými sociálnymi zariadeniami ako aj vlastnou kúpeľňou a toaletou. Pri 3-lôžkových izbách a 4-lôžkovej izbe majú zároveň hostia k dispozícii spoločnú plne vybavenú kuchynku, slúžiacu pre prípravu vlastného stravovania.

Penzión poskytuje celoročne rovnako služby kempingu, ktorý disponuje veľkým zatrávneným priestorom s rozlohou 20 árov, slúžiacim pre stanovanie hostí ako aj odstavenie 10 karavanov. Pripojenie na vodu, elektrinu ako aj spoločné sociálne zariadenia sú tu samozrejmosťou. V priestoroch celého areálu (aj penziónu) je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas celého pobytu môžu všetci ubytovaní hostia využívať služby reštaurácie a baru penziónu, s ponukou celodenného stravovania a osviežujúcich nápojov, ktoré si môžu vychutnať aj na krytej vonkajšej terase s posedením. Parkovanie Vašich áut je zaistené na uzatvorenom parkovisku ubytovania, stráženom kamerovým systémom. Tešíme sa na Vás.