Loading

Ubytovanie v Dvorníkoch

(1 objekt + 31 objektov v okolí 25 km)

Ubytovanie Dvorníky

Dvorníky, v obci / v meste
Ponúkame dlhodobé ubytovanie - dohoda

Robotnícka ubytovňa Šúrovce

Šúrovce (Dvorníky 6,8 km vzdušne), na okraji obce / mesta
Nové robotnícke ubytovanie za super cenu

Ubytovanie Šintava

Šintava (Dvorníky 8,9 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Moderné samostatné apartmány-nízke ceny!

Ubytovňa Pod zeleným stromom

Zavar (Dvorníky 9,0 km vzdušne), v obci / v meste
Vhodné pre robotníkov a študentov

Ubytovanie Sereď

Sereď (Dvorníky 9,0 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Pri dlhodobom nájme možná zľava!

Ubytovňa MIA

Zavar (Dvorníky 9,1 km vzdušne), v obci / v meste
Veľmi lacné ubytovanie

Ubytovňa LUKA

Zavar (Dvorníky 9,1 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Nové - priamo v centre, výhodná cena!

Ubytovňa Obchodné centrum Zavar

Zavar (Dvorníky 9,1 km vzdušne), v obci / v meste
Lacné ubytovanie pri Trnave a Peugeote

Chatová osada Lodenica a Vila Fiesta

Šintava (Dvorníky 9,2 km vzdušne), v obci / v meste
Ubytovanie v príjemnom prostredí

Penzión Mlyn

Dolná Streda (Dvorníky 10,2 km vzdušne), v obci / v meste
Dlhodobejšie pobyty -cena dohodou
1 - 32 / 32

Dvorníky

Dvorníky 1

Veľakrát máme pocit, že za teplom je potrebné cestovať kamsi do zahraničia. Nemusí to tak byť v každom prípade. Pokiaľ ste chceli niekedy zavítať do slnkom zaliateho talianskeho Toskánska, vedzte, že také malé slovenské Toskánsko máme aj u nás. Okolie Trnavy patrí už od nepamäti medzi známe vinohradnícke oblasti, ktoré sa nemôžu sťažovať na nedostatok slnka. Jednou z obcí v jej srdci sú aj Dvorníky.

Ako sme už napovedali, Dvorníky ležia len pár kilometrov východne od Trnavy. Prvá písomná zmienka o Dvorníkoch pochádza z roku 1247. Kedysi tu stála aj pevnosť a o sláve a význame obce napovedá aj fakt, že ide o najväčšiu obec v okrese. Má viac než 2 000 obyvateľov. Obyvatelia Dvorníkov sa už po stáročia venujú výrobe vína. Odkazuje na to aj erb, v ktorom je motyka, vinohradnícky nôž a strapec hrozna. Ak tu prídete na jeseň, môžete sa tešiť na ochutnávku vín a husacie hody.

Dvorníky 2

V okolí Dvorníkov síce nenájdete vysoké pohoria, no to neznamená, že sa tu ako turista budete nudiť. Obľúbenými túrami sú tie ku skalnému útvaru Čertova pec, či na vrch Zobor týčiaci sa nad Nitrou. Máme tip aj na romantickú prechádzku po dobrej večeri. Čo tak vychutnať si západ slnka na brehu kľukatiacej sa rieky Váh?

Kúsok od Dvorníkov nájdete mesto Trnava, ktoré je samo o seba pozoruhodným miestom. Určite sa vydajte na potulky uličkami centra mesta. Mimoriadne fotogenickým miestom je zraz v neďalekej obci Dražovce, kde sa vypína Drážovský kostolík. Vo veľmi peknom prostredí, priamo na úbočí Malých Karpát je aj zrúcanina kláštora Katarínka.

Dvorníky 3

Dvorníky majú skvelú polohu. Nachádzajú sa nielen v blízkosti Trnavy, ale neďaleko je aj kúpeľné mesto Piešťany. V nich si budete môcť vychutnať napríklad vyhliadkovú plavbu po Váhu. Chceli by ste skúsiť čosi netradičné? Golf je pre mnohých športom, ktorý ešte nikdy nevyskúšali. Počas dovolenky v Dvorníkoch si to skúsite na ihrisku vo Vrbinkách. No a pokiaľ máte v láske zvieratá, dozaista sa vydáte na niektorý z rančov, kde si budete môcť aj zajazdiť v konskom sedle.

Chceli by ste navštíviť Dvorníky počas leta? Len smelo. Kúpaliská nájdete takmer všade, v Hlohovci, Nitre či Trnave. Okrem obyčajných kúpalísk môžete navštíviť aj tie najlepšie a najslávnejšie, aké u nás máme. Napríklad v Sládkovičove, prípade aquaparkGalante. Ak Vám nevadí cestovať za oddychom kúsok ďalej a chceli by ste zažiť pocit ako kdesi pri mori na pláži, spravte si výlet na Slnečné jazerá pri Senci.

Dvorníky sú príjemnou a priateľskou vinohradníckou obcou, kde sa stretnete len s usmiatymi ľuďmi. Určite Vám nebude na spoznanie všetkého zaujímavého v okolí stačiť len jeden deň. Preto sa budete obzerať po nejakom tom ubytovaní. To nájdete napríklad v komfortnom penzióne, či jednoduchom, no kompletne zariadenom priváte. Chceli by ste si vychutnať dokonalé súkromie a pokoj? Niektorá z mnohých chát Vaše očakávania dozaista naplní.