Kempovanie priamo pri Duchonke!

Duchonka Camping sa nachádza len 5 minút od známej priehrady Duchonka, je situovaný v lesoparku, neďaleko dedinky Prašice.

Vodné športy, kúpanie, rybárčenie a maximálny oddych - to všetko je možné prežiť na Duchonke. Je tu pre Vás pripravených množstvo cyklotrás a vyznačených chodníkov na Panskú Javorinu, odkiaľ je krásny výhľad z rozhľadne. Môžete si spraviť výlet na Topolčiansky hrad alebo na Farmu New Zealand, z ktorej budú mať radosť najmä tí najmenší. Milovníci koní radi využijú služby Westernklubu alebo Ranču pod Babicou.

Ponúkame Vám ubytovanie v 15-tich štvorlôžkových bungalovoch s celkovou kapacitou pre 60 osôb, ako aj možnosť kempovania, stanovania či karavaningu na rozľahlej lesnej ploche.

Bungalovy sú zariadené v "retro" štýle, disponujú vlastnou kuchynkou s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s výparníkom, elektrickou dvojplatničkou a bežným kuchynským náradím. Bungalovy sú 4-lôžkové a v niektorých z nich je možné poskytnúť aj prístelku. K dispozícii je tu tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pred každou ubytovacou jednotkou sa nachádza vonkajšie posedenie.

Hostia tu môžu využiť služby recepcie v bare, ktorý slúži aj ako spoločenská miestnosť s televízorom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, biliardom a stolným tenisom. Detičky sa radi vyšantia na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami, preliezkami a trampolínou.

V našom kempe Vám ponúkame možnosť zapožičať si bicykle, využiť ihrisko na plážový volejbal, futbal (lopty Vám radi zapožičiame) či tenis (rakety a loptičky je potrebné doniesť vlastné). Príjemne si tu posedíte vo veľkom altánku s kapacitou pre cca 20 osôb. V kempe sú Vám k dispozícii takisto elektrické prípojky, ohniská s lavičkami a spoločné sociálne zariadenia. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte stráviť dovolenkové chvíle s rodinou či priateľmi do Duchonka Camping, zaručene sa tu budete cítiť dobre a navštívite nás opäť. Tešíme sa na Vás!