Nádherný drevený zrub v krásnej prírode

Drevený zrub Benango je situovaný v krásnom prostredí podtatranskej obce Mengusovce. Doprajte si dovolenku plnú oddychu a relaxu v nádhernej prírode Vysokých Tatier v novopostavenom zrube ladenom v severokanadskom štýle s prvkami indiánskej kultúry, ktorý Vás svojou neuveriteľnou atmosférou prenesie do prostredia Severnej Kanady. Nezvyčajné a originálne riešenie interiéru zrubu v kombinácii s rozmanitou tatranskou prírodou je zárukou výbornej dovolenky. Náš zrub je navyše neoddeliteľne spätý s koňmi, našim návštevníkom preto radi zabezpečíme nie len jazdu na koni, ale aj jazdu na koči či saniach na Štrbskom Pleso s možnosťou výletu na Popradské Pleso.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v krásnom drevenom zrube, ktorý disponuje 8 štýlovo zariadenými dvojlôžkovými izbami s možnosťou jednej prístelky. Každá z izieb je vybavená okrem televízora vlastnou kúpeľňou s hydromasážnymi sprchovými kútmi. V objekte je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s kachľovou pecou a kvalitným HiFi systémom, ladená do westernového štýlu. Na prípravu chutných jedál slúži v zrube kompletne vybavená kuchyňa. Spríjemniť Váš pobyt si môžete navyše relaxom v sibírskej saune. V zimnom období si po výbornej lyžovačke môžete Vaše lyže uschovať v lyžiarni zrubu. Po dohode Vám taktiež vieme zapožičať bežecké lyže.

V areáli zrubu si môžu hostia vychutnať skvelé grilovačky na záhradnom krbe s možnosťou vonkajšieho posedenia. Parkovanie je možne bezplatne priamo v uzavretom areáli ubytovania. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov.