Štýlová drevenička s krbom a terasou

Drevenička Šuriňák je situovaná v atraktívnej časti podhorskej obce Zuberec, len 500 metrov od areálu lyžiarskeho strediska Milotín, ktoré je zároveň prepojené s lyžiarskym strediskom Janovky. Počas zimnej dovolenky si tu tak prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky aj sánkovačky. Nádherná okolitá príroda Roháčov však aj v letných mesiacoch ponúka hosťom široké možnosti turistiky, cykloturistiky a príjemných prechádzok. Spoznávať tu môžete napríklad čarovné Roháčske plesá, Brestovskú jaskyňu alebo napríklad vystúpiť na najvyšší vrch Západných Tatier - Baníkov či Ostrý Roháč a vychutnať si tak výhľad, na ktorý sa nezabúda. Váš pobyt si môžete spríjemniť taktiež návštevou Múzea oravskej dediny v Zuberci s jeho tradičnými dreveničkami alebo dokonalým relaxom v termálnych bazénoch aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej útulnej Dreveničke Šuriňák s celkovou kapacitou 10 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú v drevenici k dispozícii dve rovnaké 3-lôžkové izby s balkónom, pohodlnou rozkladacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre ďalšie dve osoby) a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Skvelý čas v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnávať v priestrannej spoločenskej miestnosti na prízemí drevenice, vybavenej krbom, televízorom a tromi pohodlnými pohovkami. Na prípravu chutných domácich jedál tu môžete využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a tradičným dreveným jedálenským posedením. V tejto časti drevenice majú hostia k dispozícii ešte jednu spoločnú toaletu. Počas celého pobytu je pre hostí taktiež zabezpečená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Vo veľmi pekne upravenej vonkajšej časti drevenice s terasou, altánkom, vonkajším krbom a posedením si výborne oddýchnete napríklad pri grilovaní voňavých špecialít alebo pri zábavných spoločenských hrách s deťmi či priateľmi. Bezpečné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri ubytovaní.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu!