Štýlová romantická drevenička na Orave!

Romantická Drevenička pri potôčku sa nachádza na Orave, v pokojnej okrajovej časti obce Brezovica. Celkovú atmosféru pokoja počas Vašej dovolenky dotvára šum zurčiaceho potôčika.

Nádherná oravská príroda a samotné okolie Brezovice Vás zaiste zláka stráviť svoje dovolenkové dni práve u nás. Naplno si tu môžete užiť turistiku, cyklistiku, ako aj rybolov či kúpanie sa na neďalekej Oravskej priehrade. Deti i dospelí si radi vyskúšajú jazdu na koni alebo si objednajú celý kurz v jazdeckej škole v Oravskom Háji pri Brezovici. Po náročnom dni si zrelaxujete a oddýchnete v termálnom kúpalisku Meander Park Oravice. Lyžiarov a snowboardistov očaria upravené svahy lyžiarskych stredísk, medzi ktoré zaručene patrí Skipark Oravice, Ski Vitanová či neďaleké Ski Centrum Brezovica.

Novopostavená Drevenička pri potôčku je Vám k dispozícii počas letného obdobia. Kapacitne je prispôsobená pre 7 až maximálne 9 hostí. Ideálna je na strávenie príjemných chvíľ v kruhu rodiny či menšej skupiny priateľov a známych (starších ako 25 rokov).

Prízemie dreveničky tvorí obývacia miestnosť s krbom, televízorom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením, ktoré po rozložení slúži na prespanie 2 osôb. Gazdinky a milovníci chutného jedla ocenia kompletne zariadenú kuchyňu (el. spotrebičmi a kuchynským riadom). K dispozícii je tiež štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Drevenými schodmi sa ľahko dostanete do podkrovia dreveničky. K pokojnému spánku Vám poslúžia dve spálne, jedna 3-lôžková (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom) a jedna 4-lôžková (s dvomi samostatnými lôžkami a dvomi prístelkami). Nachádza sa tu taktiež ďalšia samostatná toaleta.

Na upravenej záhradke využijete gril, altánok s vonkajším posedením, záhradnú hojdačku, detský bazén, hračky ako aj hojdačku pre deti. S radosťou Vám uschováme Vaše športové potreby (bicykle, lyže a iné). Ak už viete, že chcete tráviť svoj voľný čas v kruhu najbližších, príďte k nám, kde prežijete tú najlepšiu dovolenku. Už teraz sa tešíme, že zaparkujete Vaše autá priamo pri Dreveničke pri potôčku!