Súkromný wellness v krásnom prostredí

Drevenička na Kubínskej Holi je situovaná v malebnom prostredí Oravy na Kubínskej holi v Dolnom Kubíne, obklopená prírodou Oravskej Magury. Luxusne zariadená drevenička Vás zahreje nielen krbom, ale aj vlastným wellnessom s vírivkou, saunou a prírodnou jakuzzi.

Celoročne u nás ubytujeme maximálne 11 osôb. Vstupná chodba Vás zavedie priamo do vkusnej spoločenskej miestnosti s gaučom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a príjemnú atmosféru dotvorí praskot dreva a teplo z krbu. Súčasťou miestnosti je kompletne zariadená kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, toustovačom, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu a štýlovým barovým posedením. Z miestnosti sa dostanete na priestrannú terasu s vonkajším posedením. Ďalej sa tu nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a pračkou.

Schodiskom sa dostanete na poschodie s 5-lôžkovou spálňou, kde sa pohodlne vyspíte na jednej manželskej a troch samostatných posteliach. K dispozícii tu tiež máte dve 2-lôžkové spálne, jednu s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom a druhú s dvomi samostatnými posteľami. Komfort Vám zaručí samostatná toaleta.

Suterén ponúka viaceré možnosti ako si spríjemniť Váš pobyt. Relax tela aj duše si vychutnáte v súkromnej wellness oddychovej zóne s bambusovými lehátkami a občerstvením. Saunu, ochladzovaciu kaď s vedrom a sprchu nájdete v ďalšej miestnosti a dokonalý oddych si môžete dopriať aj v prírodnej jakuzzi.

Spoločné chvíle na čerstvom vzduchu strávite v altánku s dreveným posedením s možnosťou grilovania, opekania na otvorenom ohnisku alebo varenia pravého kotlíkového gulášu. Kávičku si dáte na terase s vonkajším posedením alebo na záhradnej hojdačke. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Detičky sa potešia hračkám vo veľkej 5-lôžkovej spálni. Bicykle a lyže si uschováte v miestnosti v suteréne, vedľa oddychovej zóny. Svoje autá si zaparkujete hneď pri objekte.

Okolie dreveničky je ako stvorené na výlety prírodou Oravskej Magury, ktorú môžete spoznávať vďaka početným cyklistickým alebo turistickým trasám. V lete sa schladíte v bazénoch aquaparku AquaRelax alebo si do sýtosti užijete množstvo atrakcií na Oravskej priehrade. Odporúčame Vám navštíviť Oravský hrad či Múzeum Oravskej dediny v Zuberci. V zime si zalyžujete na neďalekých svahoch Ski Parku Kubínska hoľa, Ski parku Racibor aj Športcentre Malá Lučivná.

Ak hľadáte dokonalú dovolenku s možnosťou oddychu v súkromnom wellnesse, neďaleko lyžiarskeho strediska, príďte ku nám do Dreveničky na Kubínskej Holi!