Jedinečná drevenica pre dobrodruhov!

Drevenička a chatky Cavaleria sú situované v prekrásnom pokojnom prostredí lesa, v tesnej blízkosti vodnej nádrže Kostolnica (v Čechách zvanej Mlýnky), ktorej stredom prechádza štátna hranica s Českou republikou. Vďaka vynikajúcej polohe v nádhernom tichom prostredí (na samote) predstavuje Drevenička a chatky Cavaleria ideálne miesto pre všetkých milovníkov nádhernej prírody, aktívneho odpočinku, relaxu a najmä tradičného trampovania a oddychu od mestského ruchu. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť turistikou, cykloturistikou, rybárčením, kúpaním, ale taktiež návštevou neďalekého kráľovského mesta Skalica, ktoré je známe svojím vynikajúcim vínom a "trdelníkom", tradičnou sladkou špecialitou z cesta s vlašskými orechmi. Ak milujete spoznávanie kultúrno-historických pamiatok, nevynechajte návštevu Rotundy sv. Juraja v Skalici, veterný mlyn v Holíči a ani samotný Holíčsky zámok s vodnou priekopou a mohutným hradným múrom. Dokonalý relax si v príjemnom letnom období isto vychutnáte na kúpalisku Zlatnícka dolina (vzdialenom len 7 km od ubytovania), kde na Vás čaká osvieženie a relax v troch bazénoch s možnosťou zahrať sa na ihriskách plážový volejbal, tenis, stolný tenis, futbal či petanque.

Počas letných mesiacov Vám ponúkame jedinečné ubytovanie v štyroch chatkách Cavaleria, zariadených v rôznych štýloch s výnimočnými interiérovými doplnkami, s celkovou kapacitou 13 lôžok. K dispozícii je Vám tu jedna 2-lôžková, jedna 3-lôžková a dve 4-lôžkové chatky, vybavené len pohodlnými lôžkami na prespanie.

V dreveničke, ktorá sa nachádza na spoločnom pozemku s chatkami, je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením a CD prehrávačom. Kúrenie ako aj svietenie je riešené formou biosolárnych panelov (klasická elektrina tu nie je). Chutné jedlo si tu môžete pripraviť v kuchynke, vybavenej plynovou dvojplatničkou, sporákom na tuhé palivo, kuchynským riadom a posedením. V drevenici môžete využívať aj unikátnu kúpeľňu so sprchovacím kútom a teplou vodou, ktorú si je potrebné najprv pripraviť v kotli na tuhé palivo. Toaletu (latrínu) nájdete vo vonkajšej - záhradnej časti objektu. Ubytovanie je jednoznačne vhodné pre dobrodruhov, ktorí sa neboja žiť v spojení s prírodou, naštiepať si drevo do krbu či využívať možnosti ponúkané touto starou trampskou táborovou osadou.

V spomínanej vonkajšej - záhradnej časti ubytovania si doprajte skvelý čas s rodinou a priateľmi s možnosťou grilovania v altánku s krbom či varenia kotlíkového gulášu na ohnisku. Vaše detičky sa zatiaľ skvelo zabavia na preliezkach alebo pri skrývačkách, pre ktoré je tu ideálne prostredie. Dospelí sa môžu odreagovať napríklad pri hraní futbalu, bedmintonu alebo rybárčení. Parkovanie Vašich áut je možné v tesnej blízkosti ubytovania (do 20 metrov).

Ak túžite po dokonalom oddychu od každodenného zhonu a ruchu miest, srdečne Vás k nám pozývame prežiť jedinečnú dovolenku, na ktorú budete dlho spomínať! Tešíme sa na Vás!