Horské bicykle (6 kusov) v cene!!!

Máte chuť stráviť príjemný predĺžený víkend alebo viac dní spolu s priateľmi či rodinkou? Príďte k nám do Dreveníc Osádka, ktoré sa nachádzajú v malebnej obci Osádka, necelých 10 km od Dolného Kubína.

A že tento región má čo ponúknuť sa presvedčíte na vlastnej koži. Zrelaxovať sa vo vode môžete v Kúpeľoch v Lúčkach (8 km) alebo v bazénoch a wellness AquaRelax v Dolnom Kubíne (11 km). Aktívnejší sa potešia túre na Ostroň či Vyšnokubínske skaly. Okolitá príroda Oravskej vrchoviny a Chočských vrchov ponúka možnosti na nenáročnú prechádzku, zber lesných plodov i húb. Spolu s deťmi spoznáte Oravský hrad so všetkými jeho zákutiami. Zima je skvelá na lyžovanie, snowboardovanie aj sánkovanie na svahoch stredísk Ski Park Kubínska hoľa, Ski park Racibor aj Športcentrum Malá Lučivná.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom dve kompletne zariadené drevenice. Každá drevenica sa prenajíma samostatne. V prípade, že je jedna drevenica prenajatá skupinkou hostí, do druhej neubytujeme ďalšiu cudziu skupinu - zaistené je tak maximálne súkromie. Vybrať si u nás môžete:

- Drevenicu 56, ktorá disponuje kapacitou pre maximálne 10 hostí. Na prízemí drevenice je situovaná obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučom. Miestnosť je prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským sedením. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete do podkrovia. Práve tu Vám k pokojnému spánku poslúžia tri spálne - dve 3-lôžkové (jedna s balkónom) a jedna 4-lôžková. Komfort poskytuje ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- Drevenicu 75 s maximálnou kapacitou pre 14 osôb. V prízemí je umiestnená obývačka s krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučom, ktorý po rozložení slúži pre prespanie 2 osôb. Pripraviť si vlastné pokrmy môžete v plne zariadenej kuchyni s jedálenským sedením. Nechýba samostatná toaleta. Drevenými schodmi prejdete do medziposchodia, kde sú Vám k dispozícii dve 4-lôžkové spálne (jedna s balkónom), každá s vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví si ničím nerušený spánok užijete v dvoch 2-lôžkových spálňach s kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Tento objekt je pet friendly, čo znamená, že pobyt s domácim zvieratkom je povolený.

Slnečné lúče hladiace Vašu pokožku si nielen z lete vychutnáte na oplotenom pozemku. Samozrejme, ak zatúžite po grilovanom mäsku či iných špecialitách, k ich príprave môžete používať záhradný krb v drevenom altánku (drevo na kúrenie v cene prenájmu). Na požiadanie Vám dodáme detskú postieľku. K úschove bicyklov a lyží slúži garáž. Parkovanie je zabezpečené pre 4 až 7 áut v objekte. V zimnom období sa neparkujte pod strechou (aby sneh nepoškodil Vaše autá), no priamo na ceste. Tešíme sa, že práve naše ubytovanie môže byť prenajaté priamo Vám. Príďte a prežite úžasný čas.