Pokojné prostredie, ktoré poteší dušu!

Pozývame Vás prežiť dokonalé dovolenkové chvíle do Dreveníc Nezábudka a Čakanka, ktoré sú situované v časti Panská lúka, v obci Terchová. Drevenice sú ideálnym miestom pre strávenie pekného víkendu s rodinou, deťmi a priateľmi, ako aj na menšie firemné podujatia a rodinné oslavy.

Prekrásna okolitá príroda ponúka zaujímavé možnosti na trávenie voľného času turistikou, cyklistikou ale aj mnohými atrakciami. Priamo v obci Terchová môžete relaxovať v Relaxačno-informačnom centre Terchovec, previesť sa Terchovským vláčikom, zabaviť sa s deťmi v Lanovom parku Dino Adventure a v neďalekej Vrátnej doline zažiť adrenalín na bobovej dráhe. Lyžovačka a snowboarding v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone Vás zaručene poteší, najmä ak patríte medzi milovníkov zimných športov.

Obidve drevenice sú celoročne dostupné a poskytujú priestor na pobyt celkovo 16 osobám. Drevenice sú rovnako dispozične riešené, v každej z nich ubytujeme len jednu samostatnú skupinu.

Prízemie tvorí obývacia miestnosť s krbom, televízorom s káblovým príjmom, rádiom, DVD/CD prehrávačom, spoločenskými hrami a gaučom, ktorý je možné využiť aj ako prístelku pre dve osoby. S obývacou miestnosťou je prepojená kuchyňa, kde Vám je k dispozícii jedálenský stôl s posedením, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. Priamo z tejto miestnosti vedie vstup na terasu s exteriérovým posedením. Prízemie dotvára samostatná toaleta.

Na poschodí je situovaná jedna 4-lôžková spálňa s dvomi manželskými posteľami a jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. V prípade záujmu Vám pripravíme aj detskú postieľku. Súčasťou poschodia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Každá drevenica má vlastný altánok, kde je možné grilovať dobroty na záhradnom krbe alebo na prenosných griloch, opekať na ohni či variť kotlíkový guláš. Vaše autá zaparkujete priamo pri dreveniciach. Tešíme sa na Váš pobyt v Dreveniciach Nezábudka a Čakanka.