V srdci prírody s možnosťou wellness

Drevenice a apartmány Jazierce sú situované v prekrásnej prírode Veľkej Fatry, v drevenicovom areáli osady Jazierce, nachádzajúcej sa na Liptove 5 km južne od Ružomberka. V tesnej blízkosti majú hostia možnosť navštíviť známu pamiatkovú obec Vlkolínec, zapísanú v zozname UNESCO.

Hosťom ponúkame komfortné a štýlové ubytovanie v apartmánoch a dreveniciach, ktoré sú súčasťou areálu s kompletnou ponukou služieb, vrátane vlastného Spa-Wellness. Ubytovať sa je možné v príjemne a moderne zariadených menších apartmánoch s kapacitou 2 lôžok (možnosť 2 prísteliek) a väčších apartmánoch s dvomi spálňami s kapacitou 4 lôžok (s možnými 2 prístelkami formou gauča). Súčasťou každého apartmánu je obývacia izba s krbom, prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením. K samozrejmej výbave apartmánov patrí televízor so satelitom, CD/DVD prehrávač, rádio, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Hostia sa majú možnosť ubytovať taktiež v tradičných poschodových dreveniciach. V každej drevenici je Vám k dispozícii priestranná obývacia miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, CD/DVD prehrávačom, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením a vlastná kúpeľňa s toaletou. Hostia si u nás môžu vybrať z troch typov dreveníc. Menšia drevenica poskytuje priestranné ubytovanie pre 4 osoby v dvoch samostatných spálňach na poschodí. Väčšie drevenice poskytujú komfort a pohodlie pre 6 osôb. Majú 2 spálne: jednu spálňu s manželskou posteľou a druhú spálňu so 4 oddelenými lôžkami, alebo 3 spálne a to 1x spálňu s manželskou posteľou a 2x dvojlôžkové spálne. Veľké drevenice ponúkajú možnosť zrelaxovať sa v súkromnej saune spojenej s komfortným sprchovým kútom.

V areáli ubytovania návštevníkom poslúži tiež vlastné relaxačné centrum Spa-Wellness. Nájdete v ňom bazén s protiprúdom a saunový svet s fínskou saunou, infrasaunou a jacuzzi. V areáli môžete opekať, grilovať, deti majú k dispozícii detské ihrisko a nájdete u nás aj športovisko s obľúbenou crossfitovou dráhou.

Ničím nerušená nádherná panoráma okolitej prírody, kvalitné ubytovanie a relaxačné služby na vysokej úrovni, urobia z Vašej dovolenky tú nezabudnuteľnú. Príďte a presvedčte sa o tom sami. Tešíme sa na Vašu návštevu.