Pekná drevenica v lone prírody!

Drevenica Vŕšky 42 je situovaná v rekreačnej oblasti Vŕšky, v obci Terchová, kde si Vaše dovolenkové chvíle užijete skutočne naplno.

Priamo v areáli celého strediska zrelaxujete vo wellness centre s vírivkou a saunou, zahráte si futbal, volejbal alebo si vychutnáte dobré jedlo v reštaurácii. Neďaleko od ubytovania sa nachádza Lanový park Dino Adventure, Rekreačno-informačné centrum Terchovec a centrum obce Terchová, kde sa každoročne konajú folklórne festivaly Jánošíkove dni, Terchovský Budzogáň a iné. Zaujímavá je rovnako turistika na Veľký a Malý Rozsutec, k Jánošíkovým dieram ako aj cyklistika na viacerých značených cyklotrasách. Lyžovačku či snowboarding si užijete v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone (3,8 km).

Drevenica je Vám plne k dispozícii počas celého roka a ponúka štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok vrátane prísteliek (po dohode možný pobyt navyše dvoch detí do 6 rokov).

V spoločenskej miestnosti na prízemí ubytovania si príjemne oddýchnete pri dreve praskajúcom v krbe, sledovaním televíznych programov, hraním spoločenských hier alebo len tak, posedením s blízkymi na pohodlnom gauči. V rámci tejto miestnosti je Vám k dispozícii aj kompletné zariadenie v kuchynke s jedálenským posedením. Prízemie drevenice dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, dve 2-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami a zakaždým s možnosťou jednej prístelky (v prípade záujmu Vám prístelky pripravíme v spoločenskej miestnosti). Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Pri drevenici môžete Vaše voľné chvíle tráviť posedením na terase a spríjemniť si ich grilovaním vlastných špecialít. Tí najmenší sa potešia spoločnému detskému ihrisku v areáli strediska a dospelí môžu ochutnať pivko z miestneho horského pivovaru. Vaše autá si zaparkujete priamo pri drevenici, na parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom. Veríme, že sa budete u nás cítiť príjemne a vrátite sa opäť do Drevenice Vŕšky 42. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov