Prídete raz a budete chcieť prísť opäť!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v našej nadštandardne vybavenej novo-otvorenej drevenici, situovanej v lone krásnej a čistej oravskej prírody, v malebnom prostredí hornooravskej dedinky Vitanová.

Vďaka ideálnej polohe drevenice to budú mať ubytovaní hostia veľmi blízko k mnohým atrakciám v okolí. Vybrať sa môžete spoznávať nádherné Roháče, navštíviť môžete Múzeum oravskej dediny či Oravský hrad a relax si zas doprajete v termálnych bazénoch Meander Thermal Parku v Oraviciach. Ďaleko to od nás nebudete mať ani k Oravskej priehrade alebo na trhy u našich poľských susedov v Jablonke a v Nowom Targu. Spríjemniť Váš pobyt si budete môcť aj rôznorodými akciami, organizovanými v blízkom okolí drevenice počas celého roka ako napr. Deň furmana, Stavanie májov, Podroháčske slávnosti a Dožinky. Ani v zimnom období Vám u nás nuda hroziť nebude, k dispozícii Vám budú služby hneď viacerých kvalitných lyžiarskych stredísk - Ski Vitanová, Meander Skipark Oravice, Zverovka - Spálená dolina, Ski centrá Zuberec - Milotín a Janovky.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 14 dospelých osôb (+ možnosť využitia 3 prísteliek pre deti).

Príjemný oddych a relax v kruhu priateľov a rodiny si môžu ubytovaní hostia vychutnávať v suteréne drevenice, kde je pre nich pripravená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a kompletne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy plnohodnotného stravovania. Pre zabezpečenie komfortu hostí je táto časť drevenice dovybavená aj SAUNOU a toaletou.

Prvé a druhé nadzemné podlažie objektu je tvorené spálňovou časťou. Na prvom podlaží sú umiestnené tri dvojlôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou a toaletou (pri jednej z nich je zabezpečená možnosť využitia dvoch prísteliek), pri ktorých nechýba ani minikuchynka pre prípravu dobrej kávy. Na druhom podlaží drevenice nájdete ďalšie tri dvojlôžkové spálne so spoločnou kúpeľnou s toaletou, pričom dve z nich sú vybavené menšou kuchynkou. Súčasťou drevenice je aj ďalšia dvojlôžková spálňa s možnosťou využitia jednej prístelky, ktorá je umiestnená v jej zadnej časti.

Počas Vášho pobytu v drevenici Vám v nej budú zároveň k dispozícii relaxačné priestory s možnosťou fitness či hrania biliardu, stolného tenisu a elektronických šipiek. Vychutnávať si tu budete môcť aj vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri drevenici. Tešíme sa na Vašu návštevu.