Krásna luxusná drevenica pre skupinky

Naša luxusná Drevenica u Vinca je situovaná do pokojného prostredia Terchovej, v chatovej osade Marunovi. Tiché prostredie, krásne hory a atmosféra, ktorú dotvorí drevo praskajúce v kachľovej piecke... Tak sa môže začať Vaša dovolenka u nás.

Pokiaľ radi poznávate okolie, určite Vám odporúčame výlety na bicykli po trasách rôznej náročnosti. V lete sa po plavení na pltiach (na riekach Orava aj Váh) môžete zrelaxovať v Terchovci – relaxačno-turistickom centre. Nielen deti poteší návšteva Lanového parku Terchová, prípadne paragliding. K zaujímavým miestam patria Socha Jánošíka, Terchovský Betlehem aj Jánošíkove diery. Zimné športy sa dajú vykonávať v miestnom stredisku Ski Gavurky alebo špičkovom stredisku Vrátna Free Time Zone.

Drevenicu u Vinca prenajímame ako celok alebo aj po jednotlivých apartmánoch s vlastným vchodom. Kapacita drevenice je 21 osôb. Vybrať si u nás môžete:

- 6-lôžkový Apartmán Zvonica s dvomi 3-lôžkovými spálňami – každá s manželskou posteľou a pevným lôžkom. V obývačke môže poslúžiť gauč ako prístelka pre 2 hostí.
- 8-lôžkový Apartmán Panorama, ktorý disponuje 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a pevným lôžkom, 5-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, pevným lôžkom a poschodovou posteľou. V podkroví apartmánu je 5 prísteliek – matrace na nízkych posteliach.

Prízemie každého apartmánu sa skladá z predsiene a obývacej miestnosti s televízorom, domácim kinom, hrami a gaučovým sedením. V Panorame Vás zahreje teplo z kachľovej piecky. Jedlá si môžete uvariť v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským kútom. Kuchyňu tvorí keramická varná doska, el. rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. V Panorame je navyše umývačka riadu a kávovar. V prízemí a rovnako aj na poschodí apartmánu sa zakaždým nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí každého apartmánu sú umiestnené dve spálne, v každej je televízor. V celej drevenici je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Slnečné lúče si dokonalo užijete v záhradnom posedení na terase pri každom vstupe do apartmánu. K dispozícii je taktiež gril, kotlík aj záhradná hojdačka. Pre deti sme pripravili záhradný domček, hojdačku a hračky. Dospelí sa von potešia hre šípok alebo stolného tenisu. Stravovanie je možné počas celého dňa v jedálni – varia pre minimálne 8 a viac osôb a je potrebné nahlásiť ho vopred. Po dohode zabezpečíme služby oprania bielizne, zapožičiame Vám žehličku aj detskú postieľku a stoličku na kŕmenie. Vozidlá zaparkujete priamo pri drevenici, v zime odporúčame použiť snehové reťaze.

Pokiaľ Vás zaujala ponuka na prežitie dovolenky v kruhu najbližších či so skupinkou známych, stačí nám len zavolať či napísať, rezervovať si pobyt a prežiť u nás príjemný čas. Tešíme sa na Vás! Majitelia Drevenice u Vinca.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí