Drevenička v krásnej prírode s wellness!

Drevenica u Cifrika je situovaná v obci Polomka, v malebnom prostredi Horehronia. Ideálna poloha s komfortným ubytovaním, ktoré poskytuje, je zárukou dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.

Okolím vedú mnohé turistické a cykloturistické trasy. Možno zdoláte napríklad Kráľovu Hoľu alebo sa len vyberiete zbierať lesné plody. Nezabudnuteľný je výlet Čiernohronskou železnicou spojený s návštevou Lesníckeho skanzenu - múzea v prírode. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskom stredisku Polomka - Bučník, ktoré sa nachádza približne 2 km od objektu a so svojimi svahmi je výborné pre začiatočníkov aj pre skúsených lyžiarov. Navštíviť môžete aj o čosi vzdialenejšie Ski Centrum Čertovica.

Drevenica u Cifrika Vám celoročne ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 14 osôb. Skladá sa z dvoch častí, je tak vhodná pre jednu väčšiu skupinu hostí ako aj pre dve nezávislé skupiny.

V prvej časti môžete svoj čas tráviť v spoločenskej miestnosti s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Po aktívnom dni si oddýchnete v jednej z dvoch 3-lôžkových spální s jednou manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom alebo v 4-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami. Spálne majú dve spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety.

Na prízemí druhej časti sa nachádza spoločenská izba s komfortným gaučom, krbom, rádiom a spoločenskými hrami. K dispozícii tu je plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Na poschodí nájdete dve 2-lôžkové spálne zakaždým s manželskou posteľou a televízorom. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou.

Pre všetkých hostí je pripravená vírivka (jacuzzi) a sauna, kde si doprajete dokonalý relax. Na objednávku Vám zabezpečíme masérske služby. V prípade záujmu využijete aj detskú postieľku, žehličku alebo práčku. Súčasťou objektu je zastrešený altánok s vonkajším posedením, kotlíkom a krbom. V oplotenom areáli je navyše k dispozícii aj druhý krb a ohnisko. Vaše deti sa zabavia na pieskovisku, šmýkačke či trampolíne. Pivničné priestory Vám poslúžia ako úložisko pre bicykle, lyžiarsku a inú výstroj. Priamo vo dvore zaparkujete tri autá, pred objektom je možné parkovať dve autá. Prežite svoju dovolenku v rázovitej dedinke Polomka a ubytujte sa v Drevenici u Cifrika. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov