Jedinečná drevenička pri Lipt. Mare

Drevenica Trnovec je situovaná v pokojnej časti malebnej dedinky Liptovský Trnovec, nachádzajúcej sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara. Len na skok od nás to máte do najväčšieho vodného raja aquaparku Tatralandia a susedného okresného mesta Liptovský Mikuláš. Okolitá krásna príroda s množstvom možností na turistiku, blízka Demänovská dolina s nádhernými podzemnými jaskyňami, či dostatok lyžiarskych stredísk. Všetko toto a ešte omnoho viac zaručí, že sa u nás počas dovolenky nestihnete nudiť.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej drevenici s celkovou kapacitou 10 až 12 osôb. Drevenica je tvorená dvomi kompletne zariadenými mezonetovými apartmánmi s vlastnými vchodmi, ktoré si je možné prenajať aj samostatne.

Každý apartmán disponuje na prízemí spoločenskou miestnosťou s posedením, kachľovou pecou a LCD televízorom. Pripravená je tu pre Vás aj plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V oboch apartmánoch nájdete jednu dvojlôžkovú spálňu a jeden mezonetový priestor s veľkou manželskou nadštandardnou posteľou o veľkosti 3 lôžok. V apartmánoch je po dohode možnosť jednej prístelky. Celková kapacita jedného apartmánu tak predstavuje 5 až 6 lôžok.

Pri apartmánoch nechýbajú vonkajšie terasy s možnosťou posedenia, prípadne opekania na otvorenom ohnisku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici. Tešíme sa na Vašu návštevu.