Drevenica a kemp priamo pri Hrone.

Drevenica Revište je situovaná na okraji obce Revištské Podzámčie, priamo vedľa rieky Hron a pár kilometrov od mesta Žarnovica.

Nepoznáte ešte okolie Revištského Podzámčia? Možností pre strávenie dokonalej dovolenky je tu neúrekom. Milovníkov prírody poteší Zveropark s viac ako 30 druhmi zvierat, ako aj možnosť uloviť a ugrilovať si pstruha z jazera. Vybrať sa môžete na ľahšiu túru k zrúcanine Hradu Revište alebo k Vyhnianskemu travertínu s vodopádom. Dokonalý relax zažijete vo Vodnom raji Vyhne a naplno si tak vychutnáte voľné chvíle. Lyžiari a snowboardisti si zalyžujú na upravených svahoch Ski Blanc Ostrý Grúň alebo v Salamandra Ski Resort.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v drevenici s celkovou kapacitou pre 32 osôb vrátane prísteliek. V rámci rozľahlého areálu je možné tiež kempovať, stanovať alebo parkovať s karavanmi.

Hostia Drevenice Revište si vychutnajú spoločné chvíle v spoločenskej miestnosti s barom. Radi Vám tu poskytneme projektor a premietneme filmy v HD kvalite. Kapacita miestnosti je do 30 osôb a je prispôsobená na organizovanie firemných akcií či rôznych osláv. K dispozícii je Vám rovnako reštaurácia s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Celodenne si tu môžete pochutnať na dobrých tradičných pokrmoch. V priestoroch drevenice je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovanie poskytujeme v dvanástich spálňach s možnosťou štyroch doplnkových prísteliek. Na prízemí sa nachádzajú štyri 2-lôžkové spálne s televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Rovnako tu ponúkame aj jednu 3-lôžkovú a jednu 4-lôžkovú spálňu so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe. Poschodie drevenice je tvorené piatimi 2-lôžkovými spálňami a jednou 3-lôžkovou spálňou. Tieto spálne majú k dispozícii dve spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

V prípade, že ste väčšia skupinka a zarezervujete si celú drevenicu, radi Vám poskytneme dvojplatničku, chladničku, sud s pípou a Vy tak strávite spoločnú dovolenku v súkromí. K dispozícii sú Vám služby recepcie, úschovne bicyklov ako aj stolný tenis a v exteriéri altánok, gril, kotlík a ohnisko. V areáli si hostia môžu zahrať futbal, volejbal a detičky sa vyhrajú na detskom ihrisku. Pre hostí a návštevníkov kempu sú tu pripravené ďalšie sociálne zariadenia a sprchy. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na parkovisku priamo pri ubytovaní alebo na tráve. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame člny, plte, zariadime splavovania Hronu a lietanie na vrtuľníku.

Príďte do prekrásneho prostredia Revištského Podzámčia a zaručene prežijete dokonalé chvíle v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vašu návštevu!