Dovolenka v štýlovej tradičnej drevenici

Drevenica RAJ je situovaná v pokojnom prostredí malebnej dedinky Hrabušice, ktorá je vstupnou bránou do očarujúcej prírody Slovenského raja. Ozvláštnite si Vašu dovolenku neopakovateľnými turistickými zážitkami a oddýchnite si v lone nádhernej prírody bez každodenného ruchu a zhonu. Navštívte známe rokliny ako Suchá Bela, Prielom Hornádu, Veľký Sokol či Piecky, pokochajte sa úchvatnými vodopádmi či vyskúšajte prechody cez rôzne stúpačky, mostíky a drevené lávky.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v špičkovom spišskom zrube s kapacitou 10 osôb. Zariadenie celého zrubu je prispôsobené maximálnemu pohodliu a komfortu našich hostí. Milo Vás prekvapí originálny a neopakovateľný interiér a exteriér zrubu. V objekte sú Vám k dispozícii tri spálne, dve dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky a jedna dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek. Prízemie zrubu je tvorené veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a televízorom, ktorá je súčasne spojená s jedálenskou časťou a kompletne zariadenou kuchyňou na prípravu vlastnej stravy. Zariadenie celého zrubu je z veľmi kvalitných a originálnych materiálov, čo len prispeje k navodeniu príjemnej rodinnej atmosféry počas celej Vašej dovolenky. Samozrejmosťou objektu sú dve toalety a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Tiché a romantické okolie zrubu si môžete vychutnávať z príjemnej vonkajšej terasy s posedením. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete grilovaním či varením kotlíkového gulášu. Srdečne Vás k nám pozývame prežiť originálnu rodinnú dovolenku alebo stretnutie v kruhu svojich priateľov v nádhernom prostredí Spiša.