POZOR - Posledné voľné termíny!

Drevenica Podsuchá je situovaná v nádhernom tichom prostredí chatovej oblasti Podsuchá, nachádzajúcej sa 10 minút cesty autom od okresného mesta Ružomberok. Ak túžite po dovolenke v pokojnom prostredí, uprostred prekrásnej prírody so zaručeným komfortom ubytovania a súkromím, srdečne Vás k nám pozývame. Očarujúca okolitá príroda Veľkej Fatry a Nízkych Tatier poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu v podobe jedinečnej turistiky aj lyžovačky.

Okrem príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť napríklad aj zberom lesných plodov, húb či liečivých rastlín, alebo návštevou blízkej pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry vo Vlkolínci. V zimnom období si skvele zalyžujete v neďalekom lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok alebo v Parku Snow Donovaly, kam sa dostanete už po 15 minútach jazdy autom. Príjemný deň môžete zakončiť uvoľňujúcim kúpeľom v termálnych vodách neďalekých aquaparkov - vodný raj Bešeňová alebo vodný svet Gothal v Liptovskej Osade.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Drevenici Podsuchá, ktorá disponuje celkovou kapacitou 17 lôžok. Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným posedením. Na prípravu vlastných domácich jedál Vám tu ideálne poslúži kompletne zariadená kuchyňa, v ktorej výbave nájdete pec na tuhé palivo (s prieduchmi vedúcimi na poschodie), keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a jedálenské posedenie.

Na poschodí drevenice sa nachádza jedna 2-lôžková spálňa ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví si môžu hostia príjemne oddýchnuť a načerpať novú energiu v jednej 6-lôžkovej a jednej 8-lôžkovej spálni. Rovnako tu využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia vo vonkajšom areáli chaty s krytým posedením. Pre dokonalý komfort a pohodu je tu pre Vás pripravené aj ohnisko s možnosťou prípravy chutných grilovaných špecialít, gril, kotlík, vonkajšie posedenie aj záhradná hojdačka. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára taktiež zurčiaci potôčik, pretekajúci popri chate. Ak si chcete pochutnať na výborných slovenských špecialitách, navštívte Kolibu Bodega, ktorá sa nachádza necelých 50 metrov od ubytovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a prežijete skvelú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov. Drevenica je taktiež vhodným miestom aj na usporiadanie rôznych vzdelávacích kurzov osobnostného rastu a firemné akcie (teambuilding). Tešíme sa na Vašu návštevu. Rezervácie prosím VOLAŤ priamo na ubytovateľa!


Preferujeme: Rodiny s deťmi