Sauna, masáže, polpenzia - všetko u nás

Penzión a chalupu Baltazár nájdete v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v príjemnej pokojnej časti malebnej liptovskej obce Liptovská Lužná. Vďaka výbornej polohe ubytovania si naši hostia môžu počas svojej dovolenky vychutnávať široké spektrum aktivít a zaujímavých výletov.

Podnikať môžete množstvo turistických prechádzok a vysokohorských hrebeňových túr v prekrásnej prírode Nízkych Tatier, Chočské vrchoch a Veľkej Fatry. Spríjemniť Váš pobyt si môžete relaxom v obľúbených kúpeľoch Lúčky a v areáloch termálneho aquaparku Gino Paradise Bešeňová alebo vo vodnom svete Tatralandia. V blízkosti sú Vám k dispozícii aj služby novootvoreného rezortu Gothal v Liptovskej Osade s celoročne otvoreným vodným svetom s krytým 25-metrovým plaveckým bazénom, relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitness centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

Ďaleko od nás to nebudete mať ani k známej Harmaneckej jaskyni, Liptovskej Mare, k najvyššiemu vodopádu v Nízkych Tatrách či do Vlkolínca. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky i sánkovačky. K dispozícii sú Vám služby blízkych lyžiarskych stredísk Park Snow Donovaly, Liptovské Revúce a Ski Park Ružomberok.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch príjemne zariadených samostatných objektoch - Drevenici Baltazár a Penzióne Baltazár.

Drevenica Baltazár disponuje kapacitou ubytovania pre 4 až 6 osôb. Využívať tu môžete štvorlôžkovú spálňu s televízorom a pohodlným gaučovým posedením s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Súčasťou drevenice je zároveň predsieň, plne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa s toaletou a zabezpečená možnosť vonkajšieho posedenia a grilovania. Samotná drevenica je umiestnená v spoločnom areáli s Penziónom Baltazár, čo zabezpečuje ubytovaným hosťom využívanie fínskej sauny, možnosť masáži a stravovania vo forme polpenzie.

Penzión Baltazár je vďaka svojmu výbornému dispozičnému riešeniu vhodný pre ubytovanie rodiniek s deťmi, jednotlivých párov ale aj väčších samostatných skupín priateľov. Penzión je zložený z troch apartmánov, v ktorých sa pohodlne ubytuje spolu 14 hostí. Vybrať si tu môžete spomedzi jedného dvojizbového apartmánu s kapacitou pre 4 osoby (1x APT: 2x2) a dvoch dvojizbových apartmánov s kapacitou pre 5 osôb (2x APT: 1x2, 1x3). Samozrejmosťou všetkých apartmánov je televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Na prízemí objektu je umiestnená jedáleň s možnosťou stravovania (raňajky + večere), príjemným posedením, televízorom a spoločenskými hrami. Pri penzióne nechýba vonkajšia terasa s posedením so záhradným krbom, detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom a hračkami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené v uzavretom dvore ubytovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi