POZOR - Posledné voľné termíny na leto!

Drevenica Old Centre sa nachádza v peknom prostredí Oravy v predhorí Západných Tatier - Roháčov v známej obci Zuberec. Zuberec má vynikajúce podmienky na lyžovačku. Priamo v obci sú dve lyžiarske strediská Janovky a Milotín. Za obcou nájdete ešte známejšie lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená dolina. V lete je Zuberec navštevovaný najmä vďaka blízkosti Roháčov - Západných Tatier. Na svoje si tu prídu hlavne turisti a milovníci prírody. Vybrať sa môžete do skanzenu Oravskej dediny, aquaparku Oravice či na Oravskú priehradu alebo Oravský hrad.

Drevenica Vám ponúka ubytovanie pre 12 osôb. Na prízemí je Vám k dispozícii jedna dvojlôžková spálňa s možnosťou prístelky, spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, posedením a jednou prístelkou, kompletne zariadená kuchyňa na prípravu vlastnej stravy a kúpeľňa so sprchou, umývadlom s toaletou. Poschodie tvorí jedna trojlôžková a jedna päťlôžková izba. Obidve izby majú svoju vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou. Tiež je tu menší kuchynský kútik (dvojplatnička, chladnička s výparníkom, digestor, umývadlo).

V drevenici môžete využívať internet ako aj samostatnú miestnosť na odkladanie lyží. Keďže je drevenica napojená na obecný vodovod a kanalizáciu, hostia nie sú obmedzovaní pri spotrebe vody. Takisto neúčtujeme žiadne poplatky navyše za spotrebované energie (elektrinu, vodu), pričom kúriť si môžete tiež podľa vlastnej predstavy neobmedzene.

Drevenica je situovaná na veľkom pozemku, na ktorom máte možnosť hrania loptových hier, opekania, grilovania a relaxovania počas Vašej dovolenky. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici. Tešíme sa na Vašu návštevu v Zuberci.


Neakceptujeme: Fajčiarov