Útulná drevenička pre rodinku s deťmi!

Drevenička v obci, v Chočskom pohorí, 2 km od mesta Ružomberok, na rozhraní Malej Fatry, Veľkej Fatry, Nízkych Tatier a Západných Vysokých Tatier. Ideálne východiskové miesto na aktívnu rodinnú dovolenku, spoznávanie prekrásnej prírody a atrakcií dvoch najnavštevovanejších regiónov Slovenska - LIPTOVA a ORAVY počas celého roka.

Drevenička - chalupa poskytuje príjemné ubytovanie. Pripravená pre Vás je tu spálňa, príjemná spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou a plne vybaveným kuchynským kútom vhodným na prípravu vlastných chutných jedál. V miestnostiach ubytovania je zakázané fajčiť. Nakoľko je nutné sa prezúvať, prineste si prosím vhodnú obuv. Neposkytujeme uteráky, osušky a posteľná bielizeň je v cene pobytu. Drevenička je v zimnej sezóne pri príchode na pobyt vytemperovaná na 22 °C.

Pri objekte je vonkajšie posedenie s elektrickým grilom ako aj úschovňa bicyklov, lyží a sánok. Parkovanie dvoch áut je zabezpečené priamo vo dvore. Pozemok drevenice je oplotený a uzavretý.

Platí sa aj kaucia 50,- Eur (Silvester 100,-Eur). V deň príchodu sa následne dopláca celá cena pobytu spolu s kauciou. V deň odchodu je realizovaný doplatok za spotrebovanú elektrinu v sume 1 kWh/0.20,-Eur (WiFi internet a spotreba plynu je v cene ubytovania - kúrenie, varenie). Po odovzdaní objektu v poriadku - bez poškodenia, Vám bude vrátená zaplatená kaucia.

CESTA - po obdržaní zálohy za pobyt Vám zašleme e-mailom presný návod ako sa dostať na dreveničku (z Ružomberku).

Okolie drevenice je ideálne na turistiku, lyžovanie, bežkovanie, cykloturistiku, rybolov (Liptovská Mara, Váh), relaxovanie v termálnych bazénoch alebo prehliadku jaskýň či návštevu kultúrnych a historických pamiatok. V DREVENIČKE JE HOSŤOM K DISPOZÍCII PÍSOMNE A FOTOGRAFICKY SPRACOVANÁ DOKUMENTÁCIA BLÍZKEHO OKOLIA - "KDE VYRAZIŤ" (mapy, prospekty).

AKTIVITY V OKOLÍ:
- KÚPANIE - termálne bazény Gino Paradise Bešeňová /12 km/, kúpele Lúčky /12 km/, aquapark Tatralandia /27 km/, vodná nádrž Liptovská Mara /27 km/,
- LYŽOVANIE - Skipark Ružomberok /4 km/, Racibor /22 km/, Kubínska Hoľa /23 km/, Liptovská Revúce /25 km/, Donovaly /29 km/,
- TURISTIKA - Prosiecka dolina /22 km/ a Kvačianska dolina /27 km/, patria medzi 7 najkrajších dolín na Slovensku
- Oravský hrad /25 km/, Liptovská Mara /27 km/ - člnkovanie, vyhliadková plavba loďou, chytanie rýb, vodné športy.

---------------------------------------------------------------------
ZALYŽUJTE SI KAŽDÝ DEŇ V INOM LYŽIARSKOM STREDISKU:

Skipark (Ružomberok-Hrabovo - 4 km),
Kubinska hoľa (Dolný Kubín - 23 km),
Skifun (Liptovské Revúce - 25 km),
Racibor (Oravský Podzámok - 22 km),
Parksnov (Donovaly - 29 km),
Jasná (Jasná - 39 km).


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá