Fínska sauna a infra sauna zdarma!

Drevenica Euro je situovaná v pokojnej časti na okraji mesta Brezno, v príjemnom horskom prostredí v blízkosti lesa. Blízke okolie drevenice poskytuje hosťom bohaté možnosti rekreácie, aktívneho oddychu a turistiky. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete hubárčením, návštevou kúpaliska, skanzenu, čiernohronskej železničky, spoznaním podzemných krás neďalekých jaskýň, podnikaním množstva turistických prechádzok a horských túr krásnou okolitou prírodou ako aj skvelou lyžovačkou v blízkych lyžiarskych strediskách. V okruhu len 15 minút autom od drevenice si tak môžete vychutnávať lyžovanie na viacero kvalitne upravených zjazdovkách lyžiarskych stredísk Mýto pod Ďumbierom, Ski Tále, Chopok - Jasná, Čertovica, Polomka a Ski Čierny Balog.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 až 10 osôb. Poschodie drevenice je tvorené dvomi útulnými štvorlôžkovými spálňami, pričom v jednej z nich je umiestnená manželská posteľ s dvomi samostatnými lôžkami a v druhej izbe sú Vám k dispozícii dve manželské postele. Príjemný relax v kruhu rodiny a priateľov si môžu ubytovaní hostia vychutnávať na prízemí objektu, kde je pre nich pripravená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a pohodlným posedením na gauči, ktorý je využiteľný pre prespanie dvoch hostí. Spoločenská miestnosť drevenice je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou, vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Dokonale oddýchnuť a zrelaxovať sa môžu ubytovaní hostia počas pobytu vo fínskej saune a infrasaune. Pripravená je tu taktiež možnosť vonkajšieho posedenia na terase a v altánku s využitím záhradného krbu, grilu a gulášového kotlíka. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára rovnako umelé jazierko, umiestnené v areáli drevenice pri vonkajšom posedení. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Samotná drevenica je umiestnená v spoločnom areáli s majiteľmi ubytovania. Vo vzdialenosti len 10 metrov od nej môžete využívať služby reštaurácie s ponukou domácich jedál a denného menu.