Drevenica - lyžiarske stredisko Martinky

Útulná Drevenica Dona sa nachádza priamo pri svahu lyžiarskeho strediska Winter Park Martinky, v Malej Fatre, nad mestom Martin.

Ubytovanie v lyžiarskom stredisku ponúka viacero možností pre strávenie dokonalej dovolenky nielen v zime, ale i v lete. Vo Winter Parku Martinky je možné bežkovať, užiť si skialp alebo zalyžovať a zasnowboardovať si na 12-tich kvalitne upravených zjazdovkách s vlekmi a jednou 6-sedačkovou lanovkou. Keď sa sneh roztopí, určite si radi spravíte stredne ťažkú túru prekrásnou prírodou so zvláštnym úkazom - kaňonom, ktorý bol vytvorený Pivovarským potokom. Tých, ktorí obľubujú vodu poteší možnosť okúpať sa na neďaleko vzdialenom Kúpalisku Vrútky alebo na Plavárni a kúpalisku Sunny v Martine.

Ubytovanie v našej Drevenici Dona Vám ponúkame celoročne a to v celkovej kapacite pre pohodlný pobyt 8 osôb.

Príjemné voľné dni strávite v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom a posedením, kde si zahráte spoločenské hry. Pokojnú atmosféru domova Vám zaiste navodí praskajúce drevo v krbe. Gazdinky a zdatných kuchárov poteší kompletne vybavená kuchynka s jedálenským posedením. Na prízemí drevenice sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Počas celého pobytu je Vám k dispozícii sauna pre dve osoby. Na poschodí drevenice sú situované dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a dve 2-lôžkové spálne s rozťahovacou posteľou. Rovnako sa tu nachádza jedna samostatná toaleta.

Počas teplých dní si posedíte na terase s vonkajším posedením a poopekáte si chutné pokrmy na ohnisku. V prípade potreby si môžete uschovať Vaše bicykle alebo lyže vo vstupnej hale alebo pivnici. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici. V zimnom období je potrebné autá vybaviť snehovými reťazami. Nástup na pobyt je po 12:00 hod. (alebo po dohode) a termín odchodu do 10:00 hod. (alebo po dohode).

V areáli, len 20 metrov od ubytovania sa nachádzajú viaceré hotely, kde si môžete vychutnať dobré jedlá a posedieť si v bare. Detičky sa tam radi vyhrajú v detskom kútiku, na detskom ihrisku alebo lanovom parku. Príďte si vychutnať voľné chvíle s najbližšími do Drevenice Dona a strávte tak perfektnú dovolenku na Martinských holiach. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí