Bývanie pod lesom s výhľadom na hory

Ponúkame Vám výnimočné ubytovanie v štýlovej Drevenici Beniky, ktorá je súčasťou obce Liptovské Beharovce. Drevenica je situovaná na okraji osady Beniky, iba 200 m od hory. Svojou podhorskou polohou zaručuje vstávanie so zvukom zvoniacich zvončekov ovečiek a krásnym výhľadom na Západné i Nízke Tatry.

Prekrásne prostredie Liptova prináša množstvo atrakcií a zábavy najmä pre rodiny s deťmi. Vyblázniť sa môžete v blízkom Aquaparku Tatralandia, prípadne v Thermal Parku Bešeňová. Pre turistov sú lákadlom krásne doliny, medzi ktoré zaručene patrí Kvačianska, Prosiecka a Bobrovecká dolina. Milovníci kultúry ocenia viaceré zaujímavé múzeá, ktoré sa nachádzajú v centre okresného mesta Liptovský Mikuláš. V zime si najlepšie zalyžujete práve na Liptove v lyžiarskych strediskách Jasná Nízke Tatry, Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Ski centrum Opalisko, Skicentrum Žiar - Dolinky a v mnohých iných.

Originálne dizajnovaná Drevenica Beniky ponúka celoročné ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi alebo priateľské partie ľudí. Drevenica disponuje kapacitou pre 6 osôb.

Prízemie drevenice tvorí predsieň, z ktorej sa plynule premiestnite do spoločenskej miestnosti prepojenej s kuchynkou. V rámci spoločenskej miestnosti využijete komfortné gaučové sedenie, televíziu, CD/DVD prehrávač, ozvučenie Bose a rádio. Kuchyňa je oddelená od spoločenskej miestnosti barovým pultom, kde si pohodlne načapujete pivko s čapovacím zariadením pre 2 nápoje. K dispozícii tu máte tiež keramickú varnú dosku, chladničku vhodnú na víno a nápoje, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač a kávovar. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Drevenými schodmi vedúcimi zo spoločenskej miestnosti sa dostanete do podkrovia, kde sa nachádza jedna spálňa s dvomi manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. V celej drevenici je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre maximálny zážitok z dovolenky sme pre Vás pripravili kompletne zariadený grilovací priestor (altánok s posedením) s možnosťou varenia v zabudovanom medenom kotlíku. Detičky sa radi vyšantia na vonkajšej trampolíne, dospelí si popri tom môžu v pokoji zahrať obľúbenú hru petangue. V prípade potreby prania bielizne Vám radi Vaše oblečenie vyperieme. Bicykle a lyže si pohodlne uschováte v garáži, ktorá sa nachádza pod drevenicou. Autá je možné zaparkovať priamo pri objekte.

Zaiste sa v Drevenici Beniky budete cítiť príjemne a strávite u nás pohodové dovolenkové chvíle. Srdečne Vás k nám pozývame.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá